Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 11.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 11.03.2018, 00:00 | 11.03.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 11.3.2018 podle hvězd.

Beran
Za vašimi aktuálními zdravotními problémy může stát dlouhodobé přetížení a stres. Dnes odpočívejte a dejte si předsevzetí, že si relax budete dopřávat častěji. A pro jistotu si brzy zajděte k lékaři, ať něco nezanedbáte. Udělejte to pro svůj klid.

 

Býk
Dnes mějte všechny smysly nastražené, ať o nic nepřijdete! Hvězdy vás podporují v odhalení skrytých nebo neočekávaných zdrojů, ať už jde o peníze, nápady či cokoliv jiného. Není vyloučeno, že si užijete i úžasného obratu ve vašem milostném vztahu.

 

Blíženci
Nejste sice příznivci pompézních událostí, na dnešní velkolepou oslavu narozenin vašich příbuzných ale jít musíte. Netvařte se kysele, není to zdvořilé. A když se uvolníte a budete přátelští, s někým jistě najdete společnou řeč a nuda bude fuč.

 

Rak
Budete mít dnes pocit, že se věci dějí jinak, než chcete. Ten vás ostatně nyní pronásleduje celkem často. Život jakoby byl plný překážek a okolností, které brání prosazení sebe sama a různých změn. To u vás nakonec vede k frustracím a špatné náladě.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
S chutí se dnes rozdělíte o své zážitky, nápady a plány se všemi okolo. Na tom není nic špatného. Problém je jen v tom, že se prezentujete jako neomylní, kteří všechno umí a všemu rozumí. A nedělají chyby. Mírněte se, ať nevypadáte jako hlupáci.

 

Panna
Mnoho věcí dnes uvidíte v takových souvislostech, které vás dosud nikdy nenapadly. Všímáte si také řady detailů. Některé záležitosti budete potřebovat probrat s někým, jehož životní zkušenosti jsou větší, než vaše. Přijměte jeho názory a doporučení.

 

Váhy
Udělá vám dobře, pokud se ze svých současných starostí vypovídáte. Dnes se vypravte na návštěvu k příbuznému nebo příteli, kterého máte rádi a víte, že je schopen vám poradit. Uvidíte své problémy z jiné perspektivy a uvolníte také vnitřní přetlak.

 

Štír
Rádi se posloucháte a rádi radíte všem okolo. Dnes se tato kombinace pro vás stane pastí. Pustíte se do rozsáhlé analýzy banálního problému a přejdete k poučování blízkých. Než se dostanete na konec projevu, sami nebudete vědět, čím jste začali.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Poslední dobou pod vlivem všeobecného úspěchu nabýváte dojmu, že můžete mít všechno, na co si vzpomenete. Dnešní den vás přesvědčí, že tomu tak není. Zkazí vám to náladu. Berte to jako lekci, že máte být skromnější a hledat radost i v malých věcech.


Kozoroh
Máte sklony k paranoidnímu chování. Jakmile zaslechnete, že se o vás mluví, jste si jistí, že vás lidé pomlouvají. Nejste ale střed světa, který navíc nezajímá vaše špinavé prádlo. Klidně dnes do takového rozhovoru vstupte a zeptejte se, o co jde.

 

Vodnář
Přichází čas na to, abyste se zaměřili na své zdraví. Organismus je vyčerpaný po zimě a potřebujete zvýšit přívod vitamínů. Je důležité i více spát. Dnes si proto dopřejte pozdní vstávání a klidně si zdřímněte i během dne. Uvidíte, jak vás to posílí.

 

Ryby
Pokud vás trápí spory a chcete se usmířit, využijte k tomu dnešní den. Podejte ruku ke smíru člověku, se kterým jste rozhádaní a uvidíte, jaká bude jeho reakce. Můžete se dočkat i odmítnutí. Za to nemůžete, pro ukončení sporu jste udělali maximum.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře