Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 8.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 08.04.2018, 00:00 | 08.04.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 8.4.2018 podle hvězd.

Beran
V tomto období vám jde práce dost od ruky. Budete proto chtít využít neděli k práci na vylepšení vašeho domova anebo k práci na zahrádce. K odpočinku se nenecháte přemluvit dokonce ani od svých blízkých. Naopak po nich budete žádat účinnou pomoc.

 

Býk
Někomu z vaší rodiny dnes nebude do skoku, tak se ujmete role utěšitele. Nejste ale příznivcem planých řečí, které mají uklidnit. Celou situaci spolu proberete a budete se snažit najít řešení. Zastáváte názor, že nepomůže litování, ale účinná pomoc.

 

Blíženci
Pokud neděli strávíte se svou rodinou, je zapsáno ve hvězdách, že si ji skvěle užijete. Zavládne klid a pohoda a vymyslíte si společně báječný program. Dojdete ke shodě bez zbytečných emocí a dohadování se, čí nápad je lepší. A to u vás není časté.

 

Rak
Není neobvyklé mít s rodinou rozdílné názory na některé věci. Dnes se však sami vyhněte těm tématům, která vždy vyvolají bouřlivé emoce a nenechte se ani vtáhnout do diskuzí o nich. Znamenalo by to pokažený den, který mohl být jinak zcela pohodový.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Ti, kteří se rozhodnou dnes navzdory tomu, že je neděle, pracovat na zvelebení vlastního domova anebo vyrazí pomáhat přátelům, si musí dát pozor na nešikovnost. Hrozí zvýšené riziko drobných úrazů následkem nepozornosti. Takže buďte hodně opatrní.

 

Panna
K uvolnění si dnes snadno pomůžete lehkou manuální prací nebo kreativním tvořením. A nebojte se pustit i do věcí, které jste zatím nezkoušeli. Pokud k tomu nemáte odvahu, vsaďte na to, co umíte. Každá práce, vykonávaná s potěšením, je relaxem.

 

Váhy
Konečně vás dnes čeká klidný den. Dokonce můžete pocítit i lehkou nudu. Nebudou se konat žádné převratné události, nepřijdou ani žádné novinky. Jediným prvkem, který rozvíří ospalou atmosféru, tak bude soused, který si přijde postěžovat na manželku.

 

Štír
Během trávení příjemné neděle ve společnosti rodiny a přátel se vám někdo svěří s věcí, kterou ještě nikdy nikomu neřekl. Jste tedy úplně první, kdo zná jeho tajemství. I když vás o to třeba přímo nepožádá, počítá s tím, že si vše necháte pro sebe.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Odhoďte dnes zachmuřenou tvář a usmívejte se. Toho by se měli držet všichni, ale nezadaní z jednoho důležitého důvodu. Blízko vás se totiž nachází člověk, který je schopný zahnat chmury z vaší duše a vykouzlit na vaší tváři úsměv. A stojí o vás!

 

Kozoroh
Kdoví, proč si od dnešního dne hodně slibujete. Nezaznamenáte však takové změny, jaké byste si přáli a očekávali. Přesto vás nuda nečeká. Dílčí drobnosti budou totiž přicházet jedna za druhou, a nakonec bude neděle dost akčním dnem. A to je super!

 

Vodnář
Hrady a zámky jsou otevřeny, tak co se dnes na nějaký z nich s rodinkou vydat? Bude to prima výlet a vy si můžete do zásoby najít nějaké pověsti o hradu či zámku a jeho okolí a povídat je dětem během cesty. Bude se jim to líbit a zapomenou zlobit.

 

Ryby
Jak dlouho jste nebyli celou neděli se svými rodiči? Je jedno, kolik je vám let, ale neměli byste na ně zapomínat. V rámci odpočinkového víkendu k nim dnes zajeďte na návštěvu nebo je pozvěte k vám. Važte si každé chvíle, kterou spolu můžete strávit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře