Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 22.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 22.04.2018, 00:00 | 22.04.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 22.4.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes se zaměříte na vztahy. Budete hodně řešit nejenom své osobní záležitosti, ale také budete požádáni o radu v těch cizích. Nevyhnete se proto i řadě méně příjemných otázek. Poradíte si s nimi však skvěle a dojdete k mnoha pozoruhodným závěrům.

 

Býk
Neděle přinese maličko zhoršenou náladu. Nebudete v depresi, spíše jen rozmrzelí a ani nebudete přesně vědět, kde se to ve vás bere. Nepodléhejte takovému rozpoložení a jděte za přáteli. S nimi se báječně odreagujete a přijdete na jiné myšlenky.

 

Blíženci
I když je neděle, do popředí vašeho zájmu dnes vystoupí záležitosti spojené s vaší kariérou. Vyvolá to ve váš vnitřní napětí a snahu definitivně vyřešit to, čím se v souvislosti s prací poslední dobou zaobíráte. Poraďte se s nejlepším přítelem.

 

Rak
Neděle vám přinese kontakt a zprávy od někoho, kdo je od vás hodně daleko a dlouho o sobě nedal vědět. Budete překvapení a budete se těšit na osobní setkání. To je popud k tomu, abyste si slíbili, že nebudete čekat a sami oslovíte své dávné známé.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Snažte se pro své volnočasové aktivity získat větší prostor, než jaký jste jim vyhradili dosud. Relaxace je pro vás nyní velmi důležitá a stejné to bude i v dalších měsících. Dnes se zamyslete nad rozvrhem v diáři. Práce v něm převažuje, vidíte?

 

Panna
Pokud si nedáte pozor na jazyk, řeknete dnes něco, co říct nechcete. A opravdu se hodně zapotíte, abyste dali věci do pořádku. Proto se snažte nejdřív myslet, pak mluvit. Pokud se vám to nepovede, zkazíte neděli nejenom všem ostatním, ale také sobě.

 

Váhy
Dnes budete hodnotit váš vztah. Dojde vám, že je čas na změny. Otázkou je, zda kriticky posoudíte sebe, nebo jen partnera. V každém případě neotálejte a promluvte si o tom dříve, než bude pozdě. Zatím panuje oboustranný zájem na změnách k lepšímu.

 

Štír
Z dnešního setkání s přáteli vzejde užitečná rada nebo impulz, který můžete využít pro svůj úspěch v osobním životě, práci i podnikání. Dobře naslouchejte, a pak vám nebude dělat problém takový podnět identifikovat, i když třeba nebude řečený přímo.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Když jste se rozhodli pro originální proměnu dětského pokoje, tak musíte bojovat. Dnes se pořádně zapotíte, protože vám změny dají více práce, než jste očekávali. Nedá se nic dělat, dokončit to musíte, třeba i za pomoci ostatních. Z bitvy se neutíká!

 

Kozoroh
U manželských párů se dnes vyskytne napětí a některé problémy nabudou na aktuálnosti. Pokud se je rozhodnete řešit, nečekejte, že to půjde hladce. I když to bude náročné, snažte se zachovat chladnou hlavu. Rozumné argumenty zmůžou více, než hádka.

 

Vodnář
Bude dnes třeba ukončit a uzavřít určité záležitosti, ve kterých hrají hlavní roli peníze. Měli byste z toho vyjít s čistým štítem a bez ztráty sebeúcty a sebevědomí. Zvládnete to, i když budete nejspíš muset přistoupit na kompromis, který vám nevoní.

 

Ryby
Jak se staráte o své zdraví? Slíbili jste si, že ho nebudete zanedbávat, naposledy na počátku roku. Své předsevzetí však moc nedodržujete, tak si dnes aspoň hezky odpočiňte. Je to to nejmenší, co pro sebe můžete udělat. A zamyslete se nad sebou!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře