Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 6.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 06.05.2018, 00:00 | 06.05.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 6.5.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes budete mít příležitost k vyčištění vzduchu v záležitostech, které souvisí s vaší rodinou. A to třeba i hodně vzdálenou. Pokud se budete snažit, dojdete k přijatelnému kompromisu. Uleví se vám, až se některé nepříjemné epizody konečně uzavřou.

 

Býk
Ze všech sil dnes od sebe zahánějte všechny chmurné myšlenky. Budou na vás útočit a vy se nesmíte dát. A také si nemyslete, že neustálým přemýšlením nad starostmi je uděláte menší nebo se jich zbavíte. Teprve získáním nadhledu se vám hodně uleví.

 

Blíženci
A je to opět tady. Všechny dnes musíte seznámit se svým názorem na věc, ke všemu máte připomínky a aby toho nebylo málo, máte v zásobě zaručeně skvělou radu. A to i tehdy, když ji po vás nikdo nepožaduje. Myslíte, že se ve zdraví dočkáte večera?

 

Rak
Na nedělní pohodu se těšíte celý týden. Snažte se dnes proto, aby to byl opravdu harmonický den nejenom pro vás, ale i pro všechny ve vašem okolí. Není to jen o vyhýbání se konfliktům, ale i o empatii a pochopení. Radost proto rozdávejte a sdílejte.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.


Lev
Neděle nebude moc pohodový den, je to v tomto měsíci jako na houpačce. Bude vás trápit pocit, že nemáte vše, co byste mít chtěli. Štěstí ale nespočívá v jakémkoliv vlastnictví ani ve vnějších okolnostech. Musíte ho najít sami v sobě. O tom to je!

 

Panna
Dnes přijdete na způsob, jak můžete vyřešit problém, který vás trápil delší dobu. Důležité je nepřiklonit se k nejjednoduššímu řešení. Ale to vy víte a takovému nutkání nepodlehnete. A to je dobře, narušené mezilidské vztahy se jen těžko napravují.

 

Váhy
Uděláte si dnes analytický den. Budete propočítávat, kde by bylo ještě možné ušetřit. Projdete si i domácí výdaje a zamyslíte se nad tím, které by bylo dobré omezit. A to takovým způsobem, aby se to komfortu vašich blízkých nijak výrazně nedotklo.

 

Štír
Planety vás podporují v tom, abyste se dnes pokusili napravit chybu z minulosti, které jste si dobře vědomi. Jakmile dojde k vyčištění vzduchu, bude se vám mnohem lépe dýchat a spát. Dostaví se i pozitivní emoce. Z takové lekce se poučte do budoucna.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Nosíte v hlavě už delší čas změny, které by se ve výsledku dotkly všech vašich blízkých. Například stěhování nebo přestavbu vašeho hnízdečka. Dnes je správný den na to, abyste je se svými nápady seznámili a zeptali se jich na to, co si o nich myslí.

 

Kozoroh
Disponujete neskutečným elánem. I dnes budete přemýšlet, že se vrhnete na všechny resty a odkládané záležitosti, o kterých víte, ale nechce se vám do nich. To je chvályhodné rozhodnutí, důležité je, abyste to v polovině nevzdali a opět neodložili.

 

Vodnář
Postarejte se dnes o celý nedělní oběd. Pokud si nevíte rady, přiberte k tomu pomocníky. Třeba z řad vašich dětí. Bude to legrace a až bytem zavoní vaše vlastnoručně vyrobené dobroty, budete patřičně hrdí. Naučte se pracovat jako skvělý rodinný tým!

 

Ryby
Dostane se k vám dnes zpráva od člověka, který s vámi před lety po hádce přerušil komunikaci. Budete přemýšlet, proč byste s ním vlastně měli mluvit. Je to celkem jednoduché. Třeba jenom kvůli svému vnitřnímu klidu, který po podobném smíru nastává.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře