Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 13.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 13.05.2018, 00:00 | 13.05.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 13.5.2018 podle hvězd.

Beran
Nebraňte se a vyrazte ven, pokud vás dnes blízcí nebo přátelé pozvou na procházku. Čerstvý vzduch a společnost pozitivně naladěných lidí vám udělá opravdu dobře. Hlavně jim vše nezkazte svými radami anebo věčným brbláním. K obojímu máte teď sklony.

 

Býk
Dejte si dnes pohov a řekněte si, že se máte rádi. Není to projev narcismu a sebelásky, ale způsob, jak se vyrovnat se stresem a nároky všedních dnů. Potřebujete se vnitřně uklidnit, tak se k sobě chovejte jako k nejmilovanější bytosti pod sluncem.

 

Blíženci
Budete dnes neobyčejně pilní. Díky náhlému přílivu pracovního elánu máte chuť se vrhnout na opravy a různá vylepšení ve vaší domácnosti. Rodina nestačí koukat, jindy vás k tomu nedonutí za nic na světě. Tak toho využije, práce budete mít nad hlavu.

 

Rak
Pokud chcete zapomenout na nudu, frustraci nebo únavu, tedy své věrné společníky z posledních dní, vyrazte někam s přáteli nebo je pozvěte na návštěvu. Jejich společnost vám pomůže odreagovat se a načerpat nové síly duševní i fyzické. Stojí to za to.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Reagujete velmi citlivě na všechny změny atmosféry, ne ve smyslu meteorologie. Neomylně vycítíte, pokud se kolem vás vyskytuje faleš nebo intriky. Dnes budete svědkem podobného jednání, i když se nebude týkat přímo vás. Nebude vám z toho dobře.

 

Panna
Vážně vás baví pořád jenom přemýšlet o vážných věcech a různých katastrofách? Život je přece krásný a plný barev. Proč se trápíte něčím dopředu? Dnes zapomeňte na chmurné myšlenky a užijte si májovou neděli. Pozitivní energie je nejlepší doping.

 

Váhy
To se tak zkrátka někdy přihodí. Plánovali jste si pohodovou nedělí a místo toho vám na gauči sedí nepříjemná návštěva a vy musíte poslouchat její řeči a ještě zdvořile přikyvovat. Tak to vydržte. Zachovejte společenskou etiketu a zhluboka dýchejte.

 

Štír
Neděle vám přinese příjemné novinky týkající se vašeho soukromého života. Konečně máte důvod k úsměvu, což v tomto týdnu nebylo časté. Tady vidíte, že vaše pesimistické myšlenky jsou zbytečné a vždy je důvod, proč se radovat a těšit na budoucnost!

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!


Střelec
Dnes budete nositeli pohody a dobré zábavy. Tak to bývá, když se probudíte ve skvělé náladě, a to se vám rozhodně podařilo. Umíte být okouzlujícími společníky a baviči. Předveďte to a nedovolte, aby se někdo ve vaší blízkosti nudil nebo byl smutný.

 

Kozoroh
Vaše ratolesti po vás dnes budou vyžadovat nějaký doplněk do zahrady. Můžete jim to klidně slíbit, finance na to máte a aspoň nebudou sedět stále doma. Houpačka nebo skluzavka je bude bavit a stráví více času na čerstvém vzduchu. A to přece chcete.

 

Vodnář
Pokud nevíte, co to znamená, když se řekne, že víc hlav víc ví, pak se o tom dnes budete moct přesvědčit v praxi. Věci, se kterými si nevíte rady, proberete s rodinou a přáteli a spolu najdete řešení mnohých problémů. Sami byste na ně totiž nepřišli.

 

Ryby
V neděli vás nesmí nikdo rušit. Nedáte si dnes nikým kazit klid a harmonii, kterými se hodláte obklopit a jen tak si vychutnávat nicnedělání. Pokud po vás přesto bude někdo něco chtít, budete se vším poměrně rychle hotoví. Přitom vše nutné vyřešíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře