Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 17.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 17.06.2018, 00:00 | 17.06.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 17.6.2018 podle hvězd.

Beran 

Nesnažte se dnes cokoliv řešit. Budete s ostatními lidmi jen těžko hledat společnou řeč a jakákoliv diskuze na vážnější téma by byla spolehlivou rozbuškou pořádného konfliktu. Mluvte na neutrální téma nebo se držte stranou rozhovorů, bude to lepší.

 

Býk
Dosáhněte dnes uvolnění kreativní činností. Jistě najdete věci, do kterých se můžete pustit. Nechtěli jste někdy třeba namalovat autoportrét nebo ušít ozdobný polštářek ze zbytků látek? Zkuste to. A vezměte si práci ven, na čerstvý letní vzduch.

 

Blíženci
Užívejte si klidnou neděli. Přestože budou někteří lidé ve vašem okolí chtít mluvit o tom, že máte málo času a celkově byste měli více odpočívat, pouštějte to jedním uchem dovnitř a druhým ven. I když mají pravdu, vy se nezměníte, tak proč to řešit?

 

Rak
Neděle vyzkouší vaši trpělivost. Spousta věcí se začne hned od rána komplikovat a průtahy jsou vždy zátěží na vaše nervy. I když je vaše znamení pověstné svou trpělivostí, bude pro vás náročné to vydržet. Naštěstí jste houževnatí a vše zvládnete.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Naplánujte si na dnešek program výhradně se svým partnerem. Potřebujete strávit nerušeně aspoň jeden den pouze spolu, protože se poslední dobou málo věnujete jeden druhému. To by ve výsledku mohlo vést až k rozchodu a to přece ani jeden nechcete.

 

Panna
Je jedno, jak dnešní neděli prožijete. Důležité je, aby to bylo po boku vašich blízkých. Hvězdné energie podporují pocit důvěry a sounáležitosti. Prostě se spolu budete cítit hezky a nebudete litovat času, který takto strávíte. A to je moc dobře!

 

Váhy
Jak moc znáte zajímavá místa v okolí? Dokážete o nich také poutavě vyprávět? Pokud ano, máte vyhráno. Nedělní program je zachráněn a vy můžete vyrazit tam, kde to třeba dýchá historií a stalo se tam možná i něco tajemného. Vezměte své děti na výlet.

 

Štír
Pokud uvažujete o pořízení nového bydlení, pak dnes otevřete oči a nastražte uši. Zkrátka zbystřete všechny své smysly, protože se ve vašem okolí vyskytne nabídka, která splňuje vaše představy a nemusí se už opakovat. Tak pozor, ať o ni nepřijdete!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
I když budete mít dnes celý den skvělou náladu, večer na vás padne menší deprese. Vůbec nevíte, proč na vás takový splín vůbec přichází a proč se cítíte tak posmutněle. Hlavně se tomu braňte. Bojujte s tím! Promluvte si s blízkými a nebuďte sami.

 

Kozoroh
Zorganizujte dnes skvělý program pro rodinu. Vyrazte do bazénu, do kina, na čtyřkolky nebo na kolotoče. Vaši blízcí si toho budou cenit a vás jejich radost upřímně potěší. Společné chvíle zachyťte na fotkách. Jednou si při nich s chutí zavzpomínáte.

 

Vodnář
Dnes se kolem vás budou kumulovat nepříjemné události a bude těžké zůstat v klidu. Cvičte se v sebeovládání a trpělivosti a nenechte na sebe negativní věci příliš působit. Když to dokážete, bude to pro vás zadostiučinění a můžete mít ze sebe radost.

 

Ryby
Vážné diskuze se svou rodinou dnes ponechte stranou. Nejste teď moc trpěliví a hlavně jste přecitlivělí. Těžko byste tak dospěli k nějakému rozumnému závěru. Vysvětlete rodině, že se na řešení důležitých věcí vůbec necítíte a nechte to na jindy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře