Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle, 24.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na neděli aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 2
aktualizováno 24.06.2018, 00:00 | 24.06.2018, 00:00 | doma.cz

Neděle, 24.6.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes se vás zmocní radostná nálada a pohoda. To je dobře, je přece neděle! Rozdělte se o tyto pozitivní emoce se všemi blízkými. Některý z nich také využije vašeho vstřícného rozpoložení a svěří se vám se svými starostmi. Vyslechněte ho, uleví se mu.

 

Býk
Budete se dnes snažit vyřešit jeden dlouhodobější problém. Důležité je, abyste nehledali nejjednodušší a nejrychlejší řešení. To by pomohlo jenom zdánlivě, ale brzy by se objevily další potíže. Raději si promyslete pomalejší, ale důkladnou cestu.

 

Blíženci
V těchto dnech rádi mluvíte s ostatními. Přináší vám to radost. To už úplně neplatí o ostatních lidech. Rádi se totiž posloucháte a nikoho nepustíte ke slovu. Dnes také předvedete oslňující monolog, a tak se nemůžete divit, že všechny kolem otrávíte.

 

Rak
Dnes budete dost přemýšlet nad tím, co všechno byste ve svém životě chtěli změnit. A také nad tím, co jste měli udělat jinak. Tím druhým se však příliš netrapte, včerejší den nedohoníte. To říká už staré přísloví. Zaměřte se raději na budoucnost.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Celý víkend se u vás projevuje zvláštní sebeuvědomění. Dnes se budete stranit ostatních a na určité záležitosti ve svém životě získáte jiný názor. Přijdete také na to, že některé věci nejsou vůbec důležité a obejdete se bez nich. Konečně je to tady!

 

Panna
Můžete dnes mít pocit, že vám vaše starosti už přerůstají přes hlavu a že je nezvládnete. V takovém případě se zamyslete nad jinými lidmi, kteří jsou na tom daleko hůře. Jistě by s vámi rádi měnili. To vám pomůže vidět vaše problémy v jiném světle.

 

Váhy
V tomto týdnu jste se dozvěděli důvěrnou informaci, u které jste se zavázali, že ji neprozradíte. Už dnes vás svrbí jazyk a rádi byste se o ni s někým rozdělili. Nedělejte to, i když dotyčnému člověku důvěřujete. Nakonec by se to obrátilo proti vám.

 

Štír
Přes týden se snažíte udělat pro svou rodinu maximum, tak nechte své blízké, aby vám to dnes oplatili. Chtějí vás opečovávat, tak jim to dovolte a pořádně si to užívejte! Dejte jim najevo vděčnost, ať si nemyslí, že to berete jako jejich povinnost.


APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 

Střelec
Někdy se chováte doslova jako sloni v porcelánu. Dnešek využijte k tomu, abyste následky takového jednání dali do pořádku. Omluvte se lidem, kterých jste se dotkli. Bude to pro vás poučení pro příště, že musíte používat mnohem více taktu a rozumu.

 

Kozoroh
I když máte pocit, že byste se měli věnovat přípravám do práce i v neděli, nedělejte to. Váš pracovní týden je i tak dost hektický, o víkendu si dopřejte odpočinek. Nemáte ani ten správný elán a tak by to byl jenom ztracený čas a vyplýtvaná energie.

 

Vodnář
Sice byste neděli nejraději strávili nicneděláním, ale myslíte si, že je třeba to překonat, protože tentokrát vám bude spíše k užitku, když se do něčeho pustíte. Například do oprav nebo vylepšení v domácnosti. Zlepšíte si tak náladu a odreagujete se.

 

Ryby
Dnes si potvrdíte, že komunikace s ostatními lidmi má na vás dost pozitivní vliv. Pomáhá vám k takovým myšlenkám, na které byste sami jen stěží přišli a navíc často dostanete dobrou radu. Díky tomu mnohdy podniknete správné kroky v důležitých věcech.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře