Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 7.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 07.04.2017, 00:00 | 07.04.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 7.4.2017 podle hvězd.

Beran
Merkur a Venuše vám teď stále častěji vnucují zamyšlení se nad svými prioritami. Nad tím, čeho si ve vašem životě ceníte. Cítíte potřebu pohovořit si o svých hodnotách s jinými – ať už v diskuzích nebo třeba na blogu či Facebooku. Nebraňte se tomu!

 

Býk
Víkend je za dveřmi a nemáte ještě plán? Protože se blíží Velikonoce, jistě neprohloupíte, pokud se budete věnovat běžným nákupům, úklidu a přípravě velikonoční oslavy. Zelené osení, kuřátka a zajíčci zútulní váš domov. Vaši blízcí vám rádi pomohou!

 

Blíženci
Za pár dnů vám hvězdy přinesou šanci pro obchod se zahraničím. Pokud je pro vás taková aktivita zajímavá, začněte si už dnes dělat průzkum trhu. Štěstí přeje připraveným. Až nastane vaše doba, snažte se mít co nejvíce podkladů a návrhů zpracovaných.

 

Rak
Na konci úspěšného pracovního týdne jste již intelektuálně téměř vyčerpaní, milí Ráčci. Neplánujte si mentálně náročný program. Máte však dost energie, abyste mohli dát do pořádku všechny administrativní náležitosti a resty. I to je důležitá práce.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Lev
Obvykle konec týdne příliš neprožíváte, ale tentokrát jste se už opravdu moc těšili. Raději dnes nic nového nezačínejte. Rozhlédněte se po všech nedodělcích a restech, prohlédněte a zkontrolujte svou elektronickou poštu i tištěnou korespondenci.

 

Panna
Máte za sebou náročný pracovní týden. Přesto máte ještě spoustu energie probrat s kolegy plány do budoucna. Jste neúnavní a myslí vám to rychle. To však může být problémem ve chvíli, kdy vaši kolegové podléhají předvíkendové únavě. Mějte pochopení!

 

Váhy
Týden uběhl jako voda a ani jste si nevšimli, že je tu jeho konec. Od pondělí jedete jako parní válec a mohlo se stát, že jste v letu dní přehlédli nějaké detaily. Udělejte si malou inventuru a napravte případné chyby. Budete mít klidnější víkend.

 

Štír
Konečně pátek! Málokdy se takhle těšíte na konec týdne. Dnes skončí všechny nepříjemnosti spojené se zaměstnáním a na dva dny vymažete práci ze svého mozku. Ještě předtím se však snažte dodělat všechny rozdělané kauzy a uklidit si pracovní stůl.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!
 

Střelec
Jste v jednom kole a ani jste si nevšimli, že končí pracovní týden. Přehnaně velkou radost vám to nedělá. Právě naopak! Máte spoustu nápadů, které byste chtěli realizovat a také dost energie. Ale vaši kolegové začínají být z vašich aktivit unavení!

 

Kozoroh
Pokud máte naplánovány nějaké pracovní kontakty s cizinou a potřebujete se o záležitosti dozvědět více podrobností, využijte konec týdne. Setkáte se se seriózním a zodpovědným jednáním. Vás, kteří zastáváte vedoucí pozici, čeká poměrně náročný den.

 

Vodnář
Štědrý Jupiter teď dohlíží na všechny vaše současné i vzdálenější finanční plány. Máte starosti kvůli rodinnému rozpočtu? Jak se ukazuje, až tak těžkou hlavu zase mít nemusíte. Starostlivá Venuše bdí nad vašimi účty rovněž a nedopustí žádný kolaps.

 

Ryby
Naplánujte si dnes pečlivě víkendové činnosti. Stáváte se mistry designu a jste až neuvěřitelně kreativní, navíc máte obrovský talent pro útulno. Pokud se chcete věnovat úpravám v bytě, Venuše vám pilně pomůže. Ukážete se v tom nejlepším světle.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře