Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 21.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 21.04.2017, 00:00 | 21.04.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 21.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Merkur s Marsem ode dneška dohlíží na to, aby vám vše perfektně odsýpalo a vy jste přitom nebyli utahaní. Parádní spolupráce, že? Pokud hledáte zaměstnání, přesouváte firmu nebo se pouštíte do nového projektu, máte šanci vše zvládnout na jedničku.

 

Býk
Ještě dnes máte maximálně vysoký sexappeal a roztoužené emoce. Využijte přízně hvězd! Můžete být doslova pohlceni událostmi a cítit až osudovou přitažlivost, zbystřete zejména u zrozenců znamení Kozoroha! Máte-li už svou lásku, nic vás nerozdělí!

 

Blíženci
Do vašeho znamení se stěhuje energický Mars. Jeho vliv pocítíte v každičké žilce svého těla. Jste neposedové a nyní se můžete prosadit prakticky ve všem, k čemu se rozhodnete. Pokud začínáte něco nového, s chutí do toho! Hvězdy vás v úskalích podrží.

 

Rak
Venuši ještě více rozzáří Luna a postrčí ji k oslnivější štědrosti. Zdroj zisku můžete objevit v sociální oblasti a také atributech týkajících se duchovnějšího zaměření nebo umění. V investicích je pro vás příznivé vše, kde uplatníte vkus a eleganci.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!
 

Lev
Ode dneška již máte cestu k úspěchům volnou. Nastává ten správný čas pro vaše vyjádření ohledně dlouhodobých projektů. Vaše mysl jako oživená a vaše schopnost navazovat kontakty je excelentní. Hvězdy obzvláště nakloněny lidem na vedoucích pozicích.

 

Panna
Ještě dnes jste zásluhou Marse gejzírem energie! Snažíte se být ve svém zázemí zvýšeně tvořiví a jste ochotní pomáhat členům rodiny ze všech sil. Více také toužíte po uznání svých nejmilejších a pokud se vám ho nedostává, dokážete být dost sklíčení.

 

Váhy
Svádivý Mars přichází do vašeho znamení a s ním zvýšené šance pro seznámení! Těšte se, milé Váhy, poslední týdny vám daly zabrat, ale konečně jste se dočkali! Láska na vás může číhat hlavně na cestách, ale také při nákupech, třeba i v supermarketu.

 

Štír
Pomalu vám klesá vitalita a nejste už tak nadšení a plní elánu. To se samozřejmě odrazí také ve vašich plánech. Starost vám může také přivodit některý mužský člen rodiny, takže na radovánky nebudete mít už takovou náladu. Nebojte, všeho jen dočasu!

 

Střelec
Mars se staví do opozice k vašemu znamení a chce vás vyprovokovat k nějakým problémům. Cítíte méně energie, jste popudliví a ani do práce už se tolik neženete. Nebojte, napětí se dá řešit a zmírnit. S trpělivostí všechno můžete bez úhony překlenout.

 

Kozoroh
Fortuna dnes přeje veškerým dokumentům týkajících se vašeho bydlení. Pokud tedy potřebujete na úřadech něco vyřídit, na nic nečekejte a pusťte se do toho. Úspěch máte zaručený! Můžete se vrátit i k nedořešeným záležitostem ohledně bank a pojišťoven.

 

Vodnář
Situace se dnes otáčí a váš milostný život konečně dostává pořádný impuls! Marsův trigon přináší silnou sexualitu, se kterou jde ruku v ruce fantazie a touha po experimentech. S objektem vašich snů vás mimo jiné spojují i podobné intelektuální zájmy.

 

Ryby
Ve vašem milovaném domácím království vládne pohoda, krása a vkus. To se samozřejmě odráží na celkové rodinné atmosféře. Je to hlavně vaše zásluha! Stáváte se mistry designu a jste až neuvěřitelně kreativní, navíc máte obrovský talent pro útulno.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře