Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 19.5.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 19.05.2017, 09:00 | 19.05.2017, 09:00 | doma.cz

Pátek, 19.5.2017 podle hvězd.

 Beran

Dnes můžete mít zvýšenou tendenci přehánět a v ukvapenosti pak špatně odhadnout obchodní situaci. Buďte raději opatrní, protože následky by se mohly objevovat ještě dlouho. Pro jistotu se věnujte spíše dohledávání a řešení restů za uplynulý týden.

 

Býk

Od rána se cítíte nesví a během dne zjistíte, že za to může zvýšená touha. Hvězdy vám přináší novou dávku smyslnosti a už během pracovní doby se přistihujete, že nemyslíte na nic jiného než na sex. Horečka páteční noci může nabrat zajímavé obrátky!

 

Blíženci

Štěstí vám dnes mohou přinést hlavně volnočasové aktivity - rekreační sport, umění nebo kreativní domácí práce. Hvězdy praví, že byste je měli kombinovat s lidmi ze vzdálenějších míst. Možná se vám splní sen a váš koníček se stane vaším povoláním!

 

Rak

Nastává vhodný den pro styky se zahraničními firmami, takže milí Raci, neotálejte a pořádně v tomto směru zatněte svá klepýtka! Pro úspěch hned nemusíte jet na zahraniční služební cestu, ale hvězdy přejí třeba i nákupu zahraničního zboží nebo akcií.

 

TAROT DNE ŽHAVÁ NOVINKA!

Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit. 

 

Lev

Máte zálusk na nějakou luxusní, i když praktickou, věcičku? Dlouho jste se rozmýšleli, protože vám její koupě připadá jako rozhazovačnost? Hvězdy vám dnes tuto malou radost povolují. Pokud nejde zrovna o sportovní auto nebo vilu, klidně se odvažte!

 

Panna

Váš rozum dnes vyhrál svůj boj se srdcem a vy můžete být v klidu, na nějaké srdceryvné emoce nezůstává prostor! Neznamená to, že by se neobjevovali nápadníci. Vy však smýšlíte spíše přátelsky nežli milostně a jejich zájem jen nezúčastněně pozorujete.

 

Váhy

Špatně se dnes soustředíte a na práci potřebujete více klidu než obvykle. Snažte se stranit ruchu kolem vás a nenechte rozptylovat štěbetáním kolegů. Dodělejte vše, co potřebujete, abyste měli před víkendem čistý stůl a nemuseli už na práci myslet.

 

Štír

Rozhodně dnes nepodceňujte názory svých příbuzných, mohou totiž radikálně ovlivnit nějaké vaše rozhodnutí! Některý z vašich sourozenců nebo rodičů mohou váš osobní problém vidět v daleko objektivnějších souvislostech a z jiného úhlu pohledu než vy.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR

Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec

Všechny aktivity a závazky vám už dnes začínají přerůstat přes hlavu. Lítáte a nestíháte, ale zastavte se. Proveďte reorganizaci svého plánovacího diáře, udělejte si větší prostor na důležité telefonáty a emaily a méně důležité přeložte na později.

 

Kozoroh

Rutina vás dnes na dlouhou dobu nezabaví, milí Kozorozi. I když je pátek, máte chuť být kreativní a trochu se předvést. Třeba si váš nadřízený všimne a ocení vás, ale pokud ne, budete mít moc hezký pocit z odvedené práce. A to za to přece stojí!

 

Vodnář

I takové dny přichází, kdy máte pocit, že jste vůbec neměli vstávat z postele. Sáhnete si skoro až na dno, ale na druhou stranu zjistíte, že jste mnohem silnější, než jste si třeba mysleli. A to je vynikající zjištění! Volno si přece užijete zítra.

 

Ryby

Nemáte dnes to pravé nadšení, s jakým byste rádi chodili do práce. Raději dnes nedělejte nic náročného. Je-li to možné, vezměte si volno a zajeďte někam na výlet nebo si vyrazte s přáteli. Potřebujete aktivní odpočinek jako sůl, hlavně neseďte doma!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře