Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 9.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 09.06.2017, 06:15 | 09.06.2017, 06:15 | doma.cz

Pátek, 9.6.2017 podle hvězd.

Beran

Dnešní úplněk vám může být velice k užitku jak osobně, tak profesně. Hvězdy nevylučují ani možnost nabídky práce nebo expanze vašich služeb do ciziny. Pokud po něčem takovém už nějakou dobu pokukujete, nebojte se a rozhodně se pusťte do práce.

 

Býk

Řešení otázek ohledně financí, především aktivace zóny hypoték a půjček - to je úkol dnešního úplňku ve vašem znamení. Zavolejte svému finančnímu poradci a pokud žádného nemáte, nějakého vyhledejte. Budete se divit, co všechno vám může nabídnout.

 

Blíženci

Dnes můžete být přecitlivělí, zejména pokud se to týká určitých záležitostí ve vašem partnerském vztahu. Váš protějšek zřejmě v něčem nesplní vaše očekávání. Není to spíš tím, že vaše očekávání jsou příliš vysoká? Úplněk před vás postaví zrcadlo.

 

Rak

Emoce na pracovišti dnes rozjitří úplněk. Působí totiž poměrně silně na všechny vaše kolegy i na vás, a tak se asi jen těžko vyhnete nějaké komunikační komplikaci. Nejde však vůbec o nic, s čím byste si neporadili. Tak jen zachovejte klid a rozvahu.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Do popředí vašeho zájmu se dnes díky úplňku dostávají romantické vztahy, záležitosti kolem tvořivého projektu nebo nějaké souvislosti s vaším potomkem. Nečekejte žádné hrůzy, naopak. Zaplaví vás velká vlna sounáležitosti, pocitu souznění a lásky.

 

Panna

Úplněk přináší vhled do něčeho nového ve vaší domácnosti. Možná se rozhodnete k úpravám v domácnosti nebo nákupu nových spotřebičů. Také se může vyjasnit nějaká právní nebo majetková záležitost ohledně vašeho bytu, domu nebo nějaké jiné nemovitosti.

 

Váhy

Dnes můžete počítat s aktivnějším děním ve spojitosti s vašimi příbuznými nebo některými vašimi sousedy, milé Váhy. Úplněk rovněž silně zvyšuje tendence k cestám do okolí vašeho bydliště. Pokud vás taková touha přepadne, nebraňte se jí a vyjeďte.

 

Štír

Mohla by se dnes ve vašem životě objevit nějaká novinka nebo informace, která vás přinutí přehodnotit vaši finanční situaci a udělat změnu v rozpočtu. Nepodceňujte ani sebemenší náznaky, které vám hvězdy posílají. Mohou být varováním před ztrátou.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Udělejte si dnes nějakou malou radost - jen tak, sami pro sebe. Úplněk vás totiž nabádá k odpočinku a pozitivnímu myšlení. Ale hlavní je, abyste se nezanedbávali. Jste přece úplně nejdůležitější osobou ve svém životě, tak si to uvědomte a odměňte se!

 

Kozoroh

Luna dnes může vytáhnout na světlo boží problémy z minulosti, které jste už třeba považovali za vyřešené, ale přitom byly jen zastrčeny pod pokličku. Každopádně máte na to si se vším poradit bez větších problémů, tak se obrňte trpělivostí a vydržte.

 

Vodnář

Dnes vám úplněk i hvězdy doporučují splnit si nějaké přáníčko, které souvisí s vaším přátelstvím. Každopádně jste více napojeni na některého z přátel. Páteční večer je jako stvořený pro přátelská setkání, zorganizujte je. Víkend nemůže začít lépe!

 

Ryby

Úplňková konstelace ve vašem znamení zvýrazňuje vliv v otázkách vaší kariéry. Můžete se například zvýšeně zaobírat dokončením nějakého projektu nebo jeho prezentace. Pokud se rozhodujete pro nějakou profesní změnu, dnes se mnohem snáze rozhodnete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře