Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 16.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 16.06.2017, 08:45 | 16.06.2017, 08:45 | doma.cz

Pátek, 16.6.2017 podle hvězd.

Beran

Váš úspěch přitahuje řadu lehkoživků, kteří se na vás mohou velice snadno přisát a cizopasit na vaší práci. Dávejte si na ně velký pozor. I když jste blahosklonní a přízeň byste jim neodepřeli, do budoucna se mohou pro vás stát velice nebezpeční.

 

Býk

Společné diskuze s vašimi blízkými, plné veselí a humoru, se pro dnešek stávají tím nejdůležitějším ve vašem životě. Pocity, které zažíváte v blízkosti svých nejmilejších se dají jen těžko s něčím srovnat. Je to prostě váš svět a ten máte nejraději.

 

Blíženci

Kdyby vás doma neměli, asi by se dnes možná i na dlouho rozkmotřili. Naštěstí vy, mazlíček rodiny, dokážete všechny inspirovat svým milým úsměvem ke klidu a toleranci. Vymyslete na víkend program, který rozptýlí špatnou náladu a všechny pobaví.

 

Rak

Hvězdy se vás dnes pokoušejí varovat - zařaďte zpátečku! Celý týden jedete naplno a na konci týdne si ani nedovedete představit, že by měl přijít víkend. To je známka workoholismu! Pozor, raději se dejte s kolegy do řeči o svých víkendových plánech.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

V porozumění a komunikaci se těšíte mimořádnému přátelskému souznění v četných a rozmanitých debatách. Jste ještě bravurnějšími řečníky a umíte si prosadit své a tak, i když pracovní týden končí, nerezignujte na důležitá jednání nebo prezentace.

 

Panna

Dnes nemáte svůj den, milé Panny. Nejvíce se to projeví na vašich blízkých vztazích. Cítíte se jako na houpačce a nevíte, co si myslet. Rada hvězd? Zbytečně nepřemýšlejte. Nedělejte nic náročného a snažte se odpočívat, pokud je to možné, o samotě.

 

Váhy

Dnes může přijít šance, o jaké se vám nesnilo! Talent i elán máte, na vše jste připraveni, tak teď jen rozeznat ten okamžik a svou šanci nepropásnout. Rozhodně neodmítejte žádná pozvání do společnosti ani výzvy ke služebním cestám. Hvězdy vás chrání!

 

Štír

Rozhodně si nemůžete stěžovat na nedostatek sexu. Trochu jiné to však je, pokud od vztahu očekáváte víc. Citovou a společenskou stránku dnes máte trochu zablokovanou a tak se veškeré emoce mění v poživačnost. Někteří z vás si to však užívají dosyta!

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Ne že byste přímo potřebovali změnit image nebo investovat do svého vzhledu, ale hvězdy vám dnes podobnou péči doporučují! Je to však hlavně proto, že je třeba, abyste si odpočinuli a také upevnili sebevědomí. A k tomu je hýčkací den jako stvořený.

 

Kozoroh

Nezadaní, neberte život tragicky! Zapomeňte na svou samotu a vrhněte se do víru tance, hudby a veselí. Jen tak se řádně uvolníte a oprostíte od tenze, která vás ve vaší samotě svazuje. Horečka páteční noci může přinést velké překvapení. Neseďte doma!

 

Vodnář

Starší lidé mají své názory pevně zakotvené. Je trochu nepříjemné, pokud jde o názory na vaši osobu a pokud tím starším člověkem je váš rodič, který vám své představy vnucuje. Buďte tolerantní! Geny se nezapřou a za pár let budete stejní jako rodiče.

 

Ryby

Pokud ještě do dnešního dne nemáte vybranou dovolenou, měli byste tuto otázku dnes uzavřít. A hvězdy radí, abyste také co nejdříve svou dovolenou absolvovali. Už si totiž potřebujete odpočinout a máte navíc velice vhodné konstelace pro cestování.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře