Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 14.7.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 14.07.2017, 00:00 | 14.07.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 14.7.2017 podle horoskopu.

Beran
Dlouhodobé vztahy a manželské páry dnes zažívají jeden z nejkrásnějších dní. Ani nevíte, jak se to stalo, ale váš vztah najednou nečekaně nabírá na intenzitě a hloubce. Cítíte se se svou drahou polovičkou jako v Ráji a stejně tak se cítí ona s vámi.


Býk
Přebytek energie, se kterým si od rána nevíte rady, nejlépe uplatníte v domácím prostředí. V práci už totiž všichni myslí na víkend a tak nemáte žádnou zpětnou reakci. Ale vymýšlením programu na víkend a plánováním zábavy rodinu velice potěšíte.

 

Blíženci
Souznění duší, které zažíváte ve svém domácím prostředí, způsobuje, že jste daleko citlivější a vlastně všechna rozhodnutí, i ta pracovní, děláte pod vlivem citů. Pozor, ať jen na základě sympatií nebo nesympatií nerozhodujete pracovní záležitosti.

 

Rak
Dnes máte svůj šťastný den, milí Ráčci. Tak co s ním provedete? Můžete opravdu cokoli, protože hvězdy přejí každému vašemu konání. V práci i doma budete oblíbení a vtipní a pokud máte zálusk na to, udělat si nějakou radost, klidně si ji dopřejte.

 

ČERVENCOVÝ TAROT!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!
 

Lev
Dnes nastal den sklizně! Vaše snažení posledních dní bude po zásluze odměněno. Pokud se navíc chystáte podepsat nějakou smlouvu nebo dohodu, pak vězte, že hvězdy jsou vám příznivě nakloněny a že se z ní může vyklubat dlouhodobý přínos pro váš život!

 

Panna
Jste plní energie a své výdělečné činnosti dokážete skvěle naplánovat. Trochu horší je to však už s plánováním výdajů. Hvězdy radí, abyste dnes udělali revizi ve vašich pravidelných i nepravidelných platbách. Případně požádejte o pomoc odborníka.

 

Váhy
Dnes se jeví velice výhodně jednání s právníky, úřady nebo například bankovními ústavy. Pokud tedy máte něco takového už delší dobu v plánu, více to neodkládejte a s chutí do práce. Dnešek je totiž dnem, který je k těmto aktivitám jako stvořený!

 

Štír
Šťastný den - jak lépe si představit počátek víkendu? V takový den si můžete dovolit i to, na co si jindy netroufnete. Hvězdy nad vámi totiž rozepínají svá ochranná křídla a málokdo odolá i vašim nejbláznivějším nápadům. Užívejte si dnes naplno!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Střelec
Dnešek je pro vás, pracovití Střelci, ve znamení šťastných pracovních událostí. Nečekané setkání vám otevře zcela nové obzory ve vaší kariéře. Pokud vás navíc čeká třeba pohovor ohledně nové pracovní pozice, jste již předem předurčeni k úspěchu!


Kozoroh
Nepokoj v rodinné atmosféře může zesílit díky chování jednoho ze členů vaší rodiny. Pokud je jím zrozenec Berana, budete mít co dělat, abyste jeho výstřelky ustáli ve zdraví. Dnes na sebe s berany prostě reagujete ještě podrážděněji než obvykle.


Vodnář
V práci už začínáte cítit mírnou únavu a popravdě řečeno, vůbec vás to tam nebaví. Doma se pak však rozzáříte a začnete své království šperkovat estetickými vychytávkami, uměleckými artefakty, tapetováním nebo malováním. Ve své snaze vážně zazáříte!

 

Ryby
Touha po milostných zážitcích z vás dnes sálá na všechny strany. Pokud netrváte na hlubokých citech a stačí vám nespoutané sexuální řádění, rozhodně si večer vyrazte do společnosti. Nápadníci se na vás totiž budou lepit jako mouchy na mucholapku!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře