Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 11.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 11.08.2017, 00:00 | 11.08.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 11.8.2017 podle horoskopu.

Beran 

Pokud chcete podnikat, máte ideální příležitost. V tomto období máte nos na nalezení díry na trhu a také skvělé nápady na její vyplnění. Planety ale varují. Jste teď moc zbrklí. I ten podle vás nejbáječnější nápad si prověřte a nechte si poradit.

 

Býk
Láska je ve vzduchu. Nezadaní, pokud ještě nejste zamilovaní, brzy budete. Stát se to může i zadaným. Ti by ale měli zvažovat, zda jim dobrodružství stojí za riziko ztráty partnera. Nebo minimálně jeho důvěry. Obojí se zpět získává jen velmi těžko.


Blíženci
Náročné intelektuální úkoly vás v tomto období stojí mnoho sil. Zatímco jindy se jich zhostíte s lehkostí, teď byste raději dali přednost pořádné fyzické dřině. Pokud to jde, odložte je na jindy. Zkuste vysvětlit nadřízenému, že se necítíte nejlépe.


Rak
Dnes je jeden z pohodových dnů, o které teď nemáte nouzi. Všude, kam přijdete, přinášíte s sebou dobrou náladu. Váš neutuchající optimismus je nakažlivý. Přesto se může objevit někdo, kdo potřebuje povzbudit. Vaše citlivá povaha to s neomylně vycítí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to nyní!

 

Lev
K tomu, abyste svým nejdražším rozzářili den, nemusíte vymýšlet náročný program. Úplně postačí, když přinesete zmrzlinu a krabici zákusků a posedíte s rodinou na zahradě. Radost vašich dětí je tím nejspolehlivějším zdrojem, který vás dobije energií.


Panna
Komunikaci zvládáte na jedničku. Informace dokážete nejenom předávat, ale příchozí si umíte skvěle roztřídit a zpracovat. Jeden z velmi důležitých kanálů, kterým se k vám budou důležité informace dostávat, je telefon. Využijte je ve svůj prospěch.

 

Váhy
Rozmrzelost se do vás na konci týdne pořádně zakousla a nechce se vás pustit. Nadcházející víkend považujete za vysvobození. Uvolnit se můžete už v pátek odpoledne. Zajděte k přátelům, se kterými si rozumíte. Uvidíte, jak se vám hned zlepší nálada.

 

Štír
I když se vám v kariéře a finanční sféře daří, mohou se objevit dny, kdy se do těchto záležitostí bude vkrádat napětí a rozčilení. Nesmíte se tím nechat vykolejit, nikdy nejde úplně všechno jako po másle. Vy máte dostatek síly vše hravě zvládnout.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Postáváte u vývěsky cestovních kanceláří, nosíte si domů katalogy a prohlížíte nabídky na internetu. Je jedno, jestli se na dovolenou teprve chystáte nebo už jste na ní letos byli. Máte nutkání zase někam vyrazit. Jeďte. Může vám to přinést užitek.

 

Kozoroh
Neměli byste se teď pokoušet získat půjčku ani hypotéku. Nedopadlo by to podle vašich představ. Bude pro vás mnohem lepší, pokud s tím počkáte. A pokud přece půjdete do banky, počítejte raději s tím, že úvěr nezískáte nebo nastanou průtahy a zdržení.

 

Vodnář
Můžete se dostávat do konfliktů s rodinou, protože domácí sféra je oblast, která teď u vás nehraje prim. Jste zaměstnáni náhle se vynořivšími zájmy o všechno nové a originální. Toužíte po svobodě a všechno stereotypní a všední naprosto odmítáte.


Ryby
Doma to u vás stále není příliš růžové. Merkur se teď činí, aby bylo u vás stále co řešit. Někdy je to únavné a nevyvarujete se neklidu, častých nedorozumění a mnohých emotivních výbuchů. S tím se musíte pro tyto dny smířit. Zase bude mnohem lépe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře