Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 18.8.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 18.08.2017, 00:00 | 18.08.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 18.8.2017 podle horoskopu.

Beran
Mezilidské vztahy jsou dnes u vás v centru pozornosti. Pocit, že jste součástí partnerských, rodinných nebo přátelských vazeb je pro vás velmi důležitý a zahřeje vás u srdce. Budete se proto ze všech sil snažit tyto vztahy zlepšovat a upevňovat.

 

Býk
Možná se dnes určité věci nevydaří podle vašich plánů a představ. Nejspíš budete cítit rozmrzelost. Zkuste se však zamyslet nad tím, že změny naplánovaných věcí a cest mohou vést k novým, vzrušujícím příležitostem, ke kterým byste se jinak nedostali.


Blíženci
Muset se držet rutiny je pro vás v těchto dnech opravdu neskutečně nepříjemná a zatěžující povinnost. Měli byste si udělat chvilku jen sami pro sebe a pořídit si něco hezkého nebo zajít po práci na dobrou večeři. Uleví vám i procházka s někým milým.

 

Rak
Jste teď trochu více zaměřeni na vlastní osobu. I když to někteří mohou nazývat sobectvím, je to ve zdravé míře docela přirozená věc. Jste mnohem rozhodnější, než jindy a máte větší důvěru ve vlastní schopnosti. Díky tomu máte větší šanci uspět.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Cítíte, že tohle je váš čas a jste rozhodnuti nepustit žádnou ze svých šancí. Dny mají hektické tempo, kterému se musíte podřídit, abyste uspěli. Může být obtížné tzv. vypnout, protože se vám nebude dařit obrátit myšlenkový proces směrem k odpočinku.


Panna
Je po vás velká poptávka. Stojí o vás v práci, nemohou se bez vás obejít doma a přátelé se ptají, kdy na ně budete mít čas. Jste opravdu na roztrhání. To otevírá téma odpočinku. Nezapomínejte na dostatečnou regeneraci, kterou vaše tělo potřebuje.

 

Váhy
V tyto dny u vás vychází na světlo vaše filozofická část osobnosti. Nad věcmi se zamýšlíte v širších souvislostech a více do hloubky, než jindy. Je to určitě velice přínosné, ale může se vám stát, že budete zbytečně moc těžkomyslní a patetičtí.


Štír
Ve vašem životě se mohou objevovat šťastné náhody, které pohnou událostmi směrem, který je pro vás nejlepší. Nemůžete se na ně připravit ani s nimi dopředu počítat, zkrátka se objeví. Budete teď prostě dítě Štěstěny, tak si toho važte a buďte vděční.


NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
I když se chtě nechtě musíte věnovat rutinním záležitostem, je dobré, abyste si od nich čas od času odpočinuli. Zkuste to udělat právě dnes. Malá přestávka vás nabije energií a inspirací. Buďte k sobě ohleduplní a myslete na to, že život je pestrý.

 

Kozoroh
Můžete se dnes pod tlakem dostat k nutnosti důležitého rozhodnutí. Mohlo by jít o věci, týkající se moci a objevit se mohou jak v práci, tak také doma. I když se budete muset zřejmě rozhodnout bez váhání, zkuste pamatovat na to, co doopravdy chcete.

 

Vodnář
Vytváříte si poslední dobou kolem sebe pomyslnou pevnost, abyste unikli zájmu okolí. Chcete být sami se sebou a preferujete soukromí. Je to určitá alternativa ke svobodě, po které teď nesmírně toužíte. Dnes se vám však samota bude zdát nesnesitelná.

 

Ryby
Právě teď se mohou začít objevovat nové priority, na které se budete chtít zaměřit. Ruku v ruce s nimi však přijdou také úkoly, které budete muset zvládnout. Neočekávané změny vás nicméně mohou posunout směrem k větší životní jistotě a stabilitě.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře