Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 1.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 01.09.2017, 00:00 | 01.09.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 1.9.2017 podle hvězd.

Beran
Mohli byste dnes zažít souboj hodnot. Rozdíly, které jsou mezi vámi a lidmi okolo, mohou být ve vaší mysli zveličovány a hrozí nebezpečí, že budou důvodem konfliktu. Ten vám však paradoxně může pomoci k pochopení ostatních lidí a také vašich potřeb.

 

Býk
Dokážete se dnes skvěle soustředit na cokoliv, co právě řešíte. Nenecháte se vyrušovat okolím a nedáte si do věcí ani mluvit. Nehnete se od nich, dokud nenajdete řešení a aspoň jednu cestu, o které si myslíte, že je správná. Jste dost houževnatí!


Blíženci
Vyhněte se dnes všem impulzivním rozhodnutím. Může vám to dělat trochu problémy, protože nedávné změny ve vašem životě jste ještě nedokázali zcela zpracovat, a to i tehdy, pokud nebyly příliš rozsáhlé. Vaše nervy jsou proto stále poněkud napjaté.

 

Rak
Dnešek zřejmě přinese problém, který se opakovaně vrací vždy v určitých intervalech. A bude se tak dít, dokud ho definitivně nevyřešíte. Není to vždy lehké, ale pokud si s ním sami nevíte rady, neváhejte poprosit o pomoc rodinu nebo blízké přátele.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!


Lev 

Snažíte se intenzivně pracovat a získávat potlesk okolí. Nesmíte zapomínat na určitou duševní hygienu a na to, že byste určitý čas měli vždy věnovat i svému vnitřnímu světu. Jedině tak zabráníte tomu, abyste podlehli například syndromu vyhoření.

 

Panna
Je vhodné využít dnešní den pro řešení menších problémů, které přesto vyžadují vaši pozornost. Nicméně nejsou tak naléhavé, jako některé jiné a proto je odsouváte. Tvoří však součást vašeho života a ten bez nich může být mnohem klidnější a lepší.


Váhy
Nebojte se dnes celkem uvolnit a vypnout. Soustřeďte se jen na to, co potřebujete vyřešit, na své osobní záležitosti. Pokud budete potřebovat, požádejte v práci aspoň o půl dne volna. Zkuste si promyslet, co je pro vás nyní opravdu to nejdůležitější.

 

Štír
Očekávejte, že vám dnešní den může přinést setkání s někým novým, kdo bude mít na váš život nesmírný vliv. Jestli jste dosud byli frustrováni nedostatečným postupem po firemní žebříčku, pak tento člověk vše změní. Může vás dostat na nejvyšší příčku.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!


Střelec
Jste upřímní a pravdomluvní. Někdy dokonce o něco víc, než je pro okolí únosné. Všichni nejsou rádi, když se o sobě dozví ryzí pravdu, ještě k tomu řečenou na rovinu. Trénujte se v diplomacii, je možné, že příležitost přijde už dnes dopoledne.

 

Kozoroh
Během dne vás neustále pronásleduje myšlenka na to, že byste si měli svého života více užívat. Máte pravdu. Stereotyp a rutina jsou ubíjející a máte právo žít tak, jak si zasloužíte. Tedy podle svého a především aktivně. Co pro to chcete udělat?


Vodnář
Dnešní den budete žasnout nad možnostmi, které se před vámi objevují. Můžete poznat nové, nepoznané cesty a je třeba, abyste poslechli svou intuici a dali se směrem, kterým vás vede. Odpoledne můžete potkat stejně naladěnou osobu, budete si rozumět.


Ryby
I když se vám nebude chtít, dnešek vás bude nutit vzdát se některých zastaralých myšlenek a vzorců chování. Vše, co opustíte nebo čeho se vzdáte, však uvolní místo něčemu novému, co pro vás bude v danou chvíli přínosnější. Změny jsou životní nutností.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře