Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 8.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.09.2017, 00:00 | 08.09.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 8.9.2017 podle hvězd.

Beran
Vaše důvěryhodnost a spolehlivost vás v poslední pracovní den týdne katapultuje mezi nejlepší a nejoblíbenější pracovníky. Těsně před víkendem se vám tak nejspíš naskytne možnost získat kvalifikovanější pozici a s tím i lepší platové ohodnocení.


Býk
Možná vás dnes přepadne pocit, že pokud nemůžete říct nic pozitivního, je lepší mlčet. To ale není pravda. Nemusíte přece být vždy ten, kdo rozveselí všechny ostatní. O problémech je lepší mluvit, než je dusit v sobě. Nesklouzněte však ke fňukání.

 

Blíženci
Je pátek, tak zkuste zapomenout na problémy, které stejně o víkendu nevyřešíte. Nikam neutečou a nemá smysl si s nimi kazit zasloužené volno. Po práci zajděte někam do společnosti a trochu se rozptylte. Zbavíte se napětí a získáte patřičný nadhled.

 

Rak
Plány s pozvolna dosahovanými cíli jsou nyní nejlepší. Vyberte si jeden a zaměřte se na jeho naplňování podle předem daného harmonogramu. Každý dílčí úspěch vás přivede nejenom blíž k očekávanému výsledku, ale dodá vám i motivaci k dalším krokům.

 

MĚSÍČNÍ TAROT NA ZÁŘÍ!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!


Lev
Dopoledne se může stát, že se vaše sebevědomí a úspěch nebude líbit jistým lidem. Jejich závist je přinutí k tomu, aby s vámi vstoupili do otevřené výměny názorů. Klidně dejte protivníkovi najevo svou přesilu, aby si uvědomil, že s vámi nejsou žerty.

 

Panna
Nedivte se, pokud se na vás budou obracet známí a přátelé, abyste jim pomohli v navrhování úprav a dekorací různých míst. Váš bystrý úsudek a smysl pro důležité detaily je v tyto dny mimořádný. I dnes dokážete, že se je vaše hlava studnicí nápadů!


Váhy
Jste zodpovědní, ale nemyslete si, že musíte všechno zvládnout sami. Odpoledne můžete pocítit napětí i únavu, nestyďte se proto přiznat, že potřebujete pomoc. Anebo odejít dříve z práce. Je to rozhodně lepší, než tam zůstat a nadělat spoustu chyb.

 

Štír
I když vás to dnes bude vábit k utrácení, prokažte sílu vůle a odolejte. Venuše nyní tančí na poli vašich financí a protože je to dost rozmarná dáma, její kvadratura vám chystá nejednu horkou chvilku v podobě pastiček lákajících k rozhazování peněz.

 

Aplikace zdarma: Hodíme se k sobě? Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Od rána panuje shon a vy spěcháte. Jedna věc stíhá druhou a teprve přede dveřmi kanceláře si uvědomíte, že jste zapomněli klíč v druhém kabátě. I takové dny někdy přichází. Je třeba najít v sobě smysl pro humor a dokázat se zasmát také sám sobě.

 

Kozoroh
Hvězdy vám v září přejí. To je vynikající základ. Můžete tento vliv posílit i vlastním přičiněním. Každá myšlenka má energii. Podle toho, jakým způsobem uvažujete, takové věci si do života přitahujete. Dnes si proto zakažte pesimistické myšlenky.

 

Vodnář
Můžete se dnes cítit zklamaní, protože se zdálo, že se věci konečně pohnou dopředu. Čekali jste zejména zvýšení platu, které vypadalo být na spadnutí a nakonec z toho sešlo. Nepříjemná novinka vám pokazí celý den a tak se vám vůbec do ničeho nechce.

 

Ryby
Zkuste si dnes promluvit se svým partnerem, aby byl při utrácení vašich společných financí o hodně šetrnější. Stále si totiž nechce připustit, že září je měsíc, kdy se vám peníze hůře vydělávají. Pořád se navíc objevuje něco, co je třeba zaplatit.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře