Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 29.9.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 29.09.2017, 00:00 | 29.09.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 29.9.2017 podle hvězd.

Beran
Pořád vymýšlíte různé programy a vymoženosti, abyste svým blízkým udělali radost. Nepotřebujete k tomu ale nákladné dary a exotické dovolené. Vašim nejdražším stačí, když vás mohou mít chvíli pro sebe. Sedněte si s nimi. Povídejte si, budou šťastní!

 

Býk
Pokud jste se rozhodli zkusit podnikání, máte dnes a v dalších dnech opět mimořádně příznivé období. Tentokrát však nehledejte díru na trhu sami, ale poraďte se s někým, komu důvěřujete. Společně pak prověřte, jestli je váš nápad životaschopný.

 

Blíženci
Navzdory tomu, že finanční sféra vám momentálně vrásky na čele nedělá, některé dny přesto poznamená napětí a nervozita. Jedním z nich bude i pátek. Hlavně se tím nesmíte nechat rozhodit, máte dost síly se všem nepříjemným událostem postavit čelem!

 

Rak
Dnešní den vám nabízí skutečně výjimečnou možnost potkat vysněný protějšek. Díky hvězdám budete mít správnou intuici, která vás neomylně povede k tomu pravému cíli. Zkrátka budete mít při setkání vnitřní jistotu, že právě tohle je on a ne nikdo jiný!

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost! Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Jste neustále na webových stránkách cestovních kanceláří, berete si domů katalogy a sledujete cestopisy. Letní dovolená je dávno za vámi, ale vy už plánujete další, mimosezónní. A proč ne? Vyrazte někam, může vám to přinést kromě zážitků i užitek!

 

Panna
Zcela bez obtíží dnes zvládáte náročné intelektuální úkoly. A vlastně vám jde jejich řešení v tomto měsíci neobyčejně lehce. Mohli byste tedy vysvětlit svým ratolestem věci, které jim ve škole nejdou. Hlavně přitom zůstaňte trpěliví a nevztekejte se.

 

Váhy
Blíží se okamžik, kdy se budete moci konečně zamilovat a těšit se ze společných chvil s novým a vysněným partnerem. Buďte ale opatrní a nevěřte každému, koho potkáte. Dnešní den může přinést zajímavé kontakty, ale hlavně si zachovejte zdravý úsudek!


Štír
Nevíte proč, ale tentokrát se na víkend vysloveně těšíte. Nějak vás to tento týden v práci unavilo, především po duševní stránce. Relaxovat můžete začít klidně už v pátek odpoledne nebo večer. Existuje přece spousta možností, jak si zlepšit náladu!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Jako na vynikajícího pracovníka se na vás dnes nejspíš obrátí váš šéf s žádostí o to, abyste převzali část práce za své kolegy. Jste v pokušení kývnout, ale než to uděláte, uvažujte. Hodně vydržíte, ale vážně nejste nevyčerpatelnou nádobou energie!


Kozoroh
Dnes hrozí domácí konflikty. A to kvůli vašemu náhlému tvůrčímu vzplanutí, kdy chcete odhodit všechno, co je podle vás staré a uvolněná místa zaplnit novými, originálními dekoracemi. Ty se však ostatním vůbec nelíbí. Budete se zřejmě muset podřídit.


Vodnář
Na domácí frontě ještě stále probíhají občasné tuhé boje. Máte pořád co řešit a někdy se přitom nevyhnete pořádným emočním výbuchům. Abyste jim dnes předešli, zkuste přijít s úsměvem na tváři a krabicí zákusků v ruce. Buďte si jistí, že to zabere!


Ryby
Dnešek je podivuhodně pohodovým dnem. Od rána se usmíváte a žertujete. Že by to bylo blížícím se víkendem? Je to dost dobře možné. Přinášíte všude optimismus a dobrou náladu, a to je důležité. Dokonce povzbudíte někoho, koho trápí chmury na duši.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře