Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 6.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 06.10.2017, 00:00 | 06.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 6.10.2017 podle hvězd.

Beran
Některé věci se vám dnes zřejmě nevydaří podle vašich představ a zřejmě dojde i ke změně některých vašich plánů. I když vás to rozhodí, podívejte se na to jinak. Každá změna nabízí jinou cestu, která může přinést řadu nových, zajímavých příležitostí.

 

Býk
Potřebovali byste vlastní klon, abyste stíhali všechno, co potřebujete. Potřebují vás v práci, doma se bez vás neobejdou a přátelé se vás snaží vytáhnout někam za zábavou. Na tu byste neměli zapomínat, protože vaše pracovní tempo je opravdu hektické.


Blíženci
Dnes u vás budou v centru pozornosti mezilidské vztahy. A to v dobrém i v tom horším smyslu. Každopádně pokud půjde v některých momentech do tuhého, ovládněte své emoce a řešte věci s klidem. To, co původně vypadalo neřešitelně, se rychle změní.


Rak
Rádi byste si odpočinuli od rutinních záležitostí a stereotypu. Není to v tomto období snadné, ale dnes byste se o to mohli pokusit. I malá přestávka vás totiž může občerstvit, dodat vám energii a třeba i trochu inspirace. Stačí posezení v parku.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Lev
Dnes očekávejte novou nabídku, jak zajímavě investovat peníze. Dobře si ale rozmyslete, jak s ní naložíte. Nejspíš ve vás bude hlodat červík pochybnosti, tak se proto snažte získat opravdu všechny zásadní informace. Bez nich se do ničeho nepouštějte!


Panna
Cítíte, že přišlo skvělé období, plné výjimečných šancí. Jste rozhodnutí nenechat si žádnou z nich proklouznout mezi prsty. Nevadí vám ani, že se musíte podřídit hektickému tempu těchto dnů, abyste uspěli. Také dnes jedete od rána doslova nadoraz.


Váhy
Vaše zvýšené ambice tohoto období vás nutí více se angažovat v práci. Jste odhodlaní jít si za svým přes všechny překážky a pilně pracujete, abyste se v kariéře někam posunuli. Druzí s vámi nejsou schopni držet krok, i dnes to povede k výměně názorů.

 

Štír
Snažíte se porozumět tomu, co se ve vás děje. Je to snadné! Díky planetám se vytváří prostředí pro váš duchovní růst. Je logické, že stejně jako dnes i jiné dny preferujete soukromí. Musíte si ale dát pozor na jeho míru. Samota by byla nesnesitelná.


APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?
Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!


Střelec

V těchto dnech vychází na světlo filozofická stránka vaší povahy a seznamují se s ní i lidé v okolí. Je to pro ně mnohdy překvapení. Nad věcmi teď přemýšlíte v širších souvislostech a odpoledne hrozí, že byste mohli sklouznout až do patetického tónu.


Kozoroh
Je vhodné období pro sdílení a probírání svých názorů a postojů s ostatními. Můžete předávat zkušenosti a také je přijímat a budete je nasávat doslova jako houba. Dnes budete nejspíš někým požádáni o radu. Neodmítejte ji, podělte se i o své znalosti.

 

Vodnář
Dnes vás přepadne pocit, že o životě stále ještě málo víte. Rozhodnete se lépe prozkoumat všechny věci, které podle vašeho názoru vidíte příliš jednoduše. Abyste byli v obraze, čeká vás ještě hodně životních lekcí, ale jste ochotni je podstoupit.


Ryby
Po fyzické stránce byste se měli v tomto období cítit velmi dobře. Je ale také dobré, abyste měli příjemný pocit ze svého vzhledu. Můžete dnes zkusit najít kontakt na dobrého vizážistu a stylistu. Zkuste rovněž popřemýšlet nad změnou jídelníčku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře