Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 13.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 13.10.2017, 00:00 | 13.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 13.10.2017 podle hvězd.

Beran
Nesnášíte, když vás někdo kritizuje, a to i v případě, že je to oprávněné. Dnes se neovládnete a v zaměstnání budete sami negativně hodnotit práci kolegů. Nedivte se, že ani oni si neodpustí jízlivou poznámku na vaši adresu. A nejspíš oprávněně.

 

Býk
S koncem týdne toužíte po zvolnění pracovního tempa a méně náročných úkolech. Zkuste to už dnes vydržet a myslete na to, že máte před sebou víkend. Můžete si udělat program dle libosti a klidně si dopřát i soukromí, pokud to budete potřebovat.

 

Blíženci
Dnešek vám může odhalit netušené zdroje financí i nápadů. Anebo čehokoliv jiného. Můžete najít i nečekaného spojence, který se ukáže jako perfektní parťák pro všechny vaše plány. Vše je dnes možné, buďte proto od rána ve střehu, ať o nic nepřijdete!


Rak
Na dnešní den byste si měli naplánovat činnosti, které vám zlepší náladu a odvedou vás od běžné rutiny a stereotypu. Uvolníte se a vaše reakce na všechny příchozí osoby a události budou mnohem vyrovnanější. Získáte tím energii, kterou potřebujete.


MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Jestli máte kolem sebe lidi, kteří jsou vaším vzorem, pobývejte dnes i jindy co nejvíce v jejich společnosti. I když to možná úplně nevnímáte, povzbuzuje vás to k práci na sobě. Právě dnešní den by vás v tomto směru mohl poměrně hodně obohatit.

 

Panna
Svou energií dnes válcujete všechno, s čím přijdete do styku. Dokážete udělat obrovské množství práce, hýřit vtipem a smát se. Ostatní spolupracovníci už se přitom nemohou dočkat víkendu. Nechápou, kde se ve vás stále bere takové množství elánu.

 

Váhy
Dnešek vás opět zahrne odvahou začít s akcí v některé ze sfér vašeho života. Možná i ve všech, ale to nejde. I když vám planety přejí, musíte si určit, která je prioritní. A připustit si, že se vám vše nemusí podařit hned napoprvé. Počítejte s tím.

 

Štír
Nastává čas, kdy můžete snadněji přijít na možnosti, jak navýšit své příjmy. Od přírody máte dar hluboké intuice a schopnosti vytušit příležitosti. Impuls může přijít i od osoby z vašeho blízkého okolí, třeba od kolegy, kamaráda nebo člena rodiny.

 

NEJROZSÁHLEJŠÍ ROČNÍ HOROSKOP 2018
Příští rok bude opravdu výjimečný! Zjistěte hned, co vás čeká!

 

Střelec
I když vám planety kladou do cesty určité překážky, tak v tomto měsíci bojujete o mnohá vylepšení ve svém životě. Jste lidé, kteří se umí se vším porvat. Dnes můžete zaznamenat mimořádnou šanci, kterou byste neměli propásnout. Buďte proto připraveni!


Kozoroh
Můžete dnes v různých situacích ztrácet trpělivost rychleji, než by vám bylo milé. Zdá se vám, že musíte co nejdříve nějak zareagovat, jen nevíte, který způsob je ten správný. Dostáváte se do stresu a cítíte obrovské napětí. Jste zkrátka přetažení.

 

Vodnář
Jste na konci týdne unavení, ale snažte se být nad věcí. Máte totiž pocit, že o vás vaši kolegové mluví za vašimi zády a to není pravda. Zavání to u vás paranoiou a mohli byste být všem pro smích. Musíte s tím bojovat, zlepší se to a vše bude OK.

 

Ryby
Radujte se ze všeho, co vám dnešní den přinese. A to i tehdy, když nepůjde o úplně pozitivní věci. Za prvé si cvičíte správný nadhled a za druhé berte podobné situace jako lekce. Když se z nich poučíte, příště budete vědět, jak jim lze předcházet.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře