Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 20.10.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 20.10.2017, 00:00 | 20.10.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 20.10.2017 podle hvězd.

Beran 

Celý den budete přemýšlet, co byste mohli udělat pro to, abyste si svůj život více vychutnali a lépe si ho užili. Cítíte se totiž ubiti stereotypem a rutinou. Otázkou je, zda nevidíte věci příliš černě a máte se skutečně tak špatně, jak se vám zdá.


Býk
Můžete očekávat, že dnes do vašeho života vstoupí někdo nový, kdo jej povážlivě ovlivní. Může například výrazně posunout váš kariérní postup nebo vás nakopne k něčemu, nad čím jste už dlouho přemýšleli, ale báli jste se dosud udělat první krok.

 

Blíženci
V tyto dny prahnete po uznání a úspěchu. Podařit by se to mělo zejména těm, kteří jsou zaměstnáni v kreativních povoláních, obchodě anebo pracují s dětmi. Planety vám poskytují maximální podporu a dnes byste mohli dostat opravdu výjimečnou nabídku.


Rak
Dnes byste se měli vyhýbat všemu, co zavání konfliktem. Bez ohledu na to, že můžete mít pravdu. Jste náchylní k tomu, aby vás rozčilení dovedlo ke kolapsu, a to přece nechcete. Raději dejte najevo, že se nehodláte nechat vyprovokovat a hrdě odejděte.


PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Také dnešní den je vhodný pro řešení těch problémů, které sice nejsou nijak důležité, přesto vyžadují vaši pozornost. Dokud se jich nezbavíte, budou stále součástí vašeho života. Zkuste s nimi dnes pořádně zatočit, váš život bude klidnější a lepší.

 

Panna
Při svém aktuálním pracovním vypětí, kdy intenzivně pracujete na tom, abyste získali obdiv a potlesk okolí, nesmíte zapomínat také na duševní hygienu a dostatečný odpočinek. Předejdete tím vyčerpání svého organismu i syndromu vnitřního vyhoření.

 

Váhy
I když jste upřímní a pravdomluvní, jsou situace, kdy tím své okolí zaskočíte. Někdy umíte být přímí více, než je únosná mez a okolí to nese dost nelibě. Příležitost k tomu, abyste se trochu trénovali v diplomatičtější rétorice, může nastat už dnes.

 

Štír
Jakákoliv impulzivní rozhodnutí jsou dnes pro vás tabu. Může vám to dělat trochu problémy, protože dnešní konstelace mohou vyvolávat určité napětí. Nesmíte se nechat nikým a ničím vyprovokovat. Jednejte uvážlivě, myslete na to, že to děláte pro sebe.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec
Dnešek vám přináší skvělou schopnost soustředění. Dokážete se plně věnovat všemu, co budete řešit a nedáte se vyrušovat okolím. Běda tomu, kdo by se vám odvážil do něčeho mluvit! Od záležitostí se nehnete, dokud nenajdete řešení a správnou cestu.

 

Kozoroh
Možná dnes budete pod tlakem okolností nuceni vzdát se určitých myšlenkových vzorců a postojů. Cokoliv však opustíte, uvolní místo něčemu novému, co vás obohatí a poskytne vám nový pohled na mnoho věcí. Takové změny jsou často v životě nutností.

 

Vodnář
Dnešní den vynese na scénu periodicky se opakující problém. Ten se vždy po nějaké době vynoří, obvykle tehdy, když se vám to nejméně hodí. Měli byste s ním jednou pro vždy zatočit. Pokud si nevíte sami rady, poproste o pomoc někoho, kdo věci rozumí.

 

Ryby
Nemějte obavy dnes zcela vypnout a uvolnit se. Soustřeďte se jen na své osobní záležitosti a na nejnutnější věci, které potřebujete vyřešit. Bude to příležitost k tomu, abyste si uvědomili, co je pro vás nyní to nejdůležitější. A víkend je před vámi!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře