Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 3.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 03.11.2017, 00:00 | 03.11.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 3.11.2017 podle hvězd.

Beran
Od rána budete cítit úlevu, kterou ve vás vyvolává vědomí, že máte před sebou dva dny zaslouženého odpočinku. Už víte, jak je strávíte? Pokud se nedokážete rozhoupat k sestavení programu, nejspíš jako vždy zůstanete doma. I tak si lze odpočinout.

 

Býk
Připravte se na to, že vám dnes bude v zaměstnání zřejmě pořádně horko. A to navzdory tomu, že je podzim. S kolegy totiž nebudete schopni najít společnou řeč a budete muset tasit i ráznější argumenty. Přesto se ovládněte a neřekněte nic nevhodného.

 

Blíženci
Kratší cesty vám mohou přinést výhody. Může to být třeba kontakt, obchodní partnerství anebo třeba seznámení. Jediné, na co planety upozorňují, je to, abyste si všechny lidi a nabídky důkladně prověřovali. Nemusí být vše tak, jak to vypadá zvenku.

 

Rak
I když jsou některé dny takové, že máte pocit, že jste ani neměli vycházet z domu, dnešek k nim nepatří. Bude se vám dařit a nemusíte mít obavy o to, že by vás někdo mohl přechytračit. Dokonce se vás okolí bude často ptát na váš názor a žádat o radu.


MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Máte ve svém okolí zajímavé lidi, kteří vás nenechávají v klidu. Nejde přitom o to, že by byli objektem vašich erotických představ, ale něčím vás fascinují a rádi byste je poznali blíže. Dnešek vám možná v tomto ohledu nabídne mimořádnou šanci.

 

Panna
Toto období přináší časté střídání horších a lepších dnů. Bude to jako na horské dráze, naštěstí je dnešek konečně tím pozitivnějším dnem. Využijte ho proto na maximum. K řešení trablů nebo prostě jen k vychutnání klidu a odpočinku. Potřebujete to!

 

Váhy
Dnešní hvězdné energie vás budou nutit k vyšším pracovním výkonům. Také vylepší vaši náladu. Budete samý úsměv a vlídnost. Ocení to vaši kamarádi i rodina, budete se všemi lépe vycházet. Říkáte si, proč to tak není každý den. Bylo by mnohem lépe...

 

Štír
I když jistě znáte různá úsloví o tom, že člověk nemůže očekávat nějaký úspěch každý den, nijak to neřešíte. Na vás to rozhodně neplatí. Poslední dobou se vám totiž podaří doslova vše, na co sáhnete. Navíc předáváte okolí optimismus a dobrou náladu.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Dnešní den přinese stabilitu vašeho myšlení a také vašich emocí. Způsobí to vstřícnost a přívětivost vašeho jednání, zároveň vás však nikdo neopije rohlíkem. Aniž vám to dochází, budujete si pověst člověka, který je férový, spravedlivý a objektivní.

 

Kozoroh
V práci těsně před víkendem zavládne konečně klid. Budete moct dokončit to, co jste v posledních dnech nestihli a odejdete tak odpoledne domů nejenom s klidnou myslí, ale také bez složky dokumentů, na kterých byste museli pracovat o víkendu doma.

 

Vodnář
Někdy umíte být pořádně tvrdohlaví. Dnes vás také nikdo nepřesvědčí, že se v jistém úsudku mýlíte. Budete se domáhat uznání vaší pravdy za každou cenu. Naštěstí vás vaše okolí zná a ví, že přes některé vaše projevy jste v jádru hodní a poctiví lidé.

 

Ryby
Dnes jste ráno z postele vstali s přemírou energie. Nic pro vás není velkou překážkou a vyvíjíte spousty aktivit. Chopíte se každé příležitosti, ve které cítíte šanci k úspěchu. Jste jako vítr a ostatní nechápou, kde berete tolik elánu a entuziasmu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře