Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 10.11.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 10.11.2017, 00:00 | 10.11.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 10.11.2017 podle horoskopu.

Beran
Pravděpodobně dnes budete stát před nějakým důležitým rozhodnutím. Volba, která alternativa je pro vás přijatelnější, nebude vůbec jednoduchá. Přemýšlení nad možnostmi může vyvolat z pomyslného spánku i některá vaše vnitřní dilemata. Počítejte s tím!

 

Býk
Poslední den pracovního týdne by nejspíš měl být jiný, než ty dosavadní. Nebude na vás klást takové nároky a mohly by se také posunout kupředu záležitosti týkající se kariéry. A také peněz, což vás velmi potěší. Zazáříte i v intelektuální oblasti.


Blíženci
Zatímco dopoledne budete překypovat elánem, odpoledne budete cítit potřebu načerpat síly. Je na vás, jak to uděláte. Důležité je, abyste se cítili osvěžení. Měli byste si v tomto měsíci totiž opravdu dávat pozor na své zdraví a nepřepínat své síly.

 

Rak
Daří se vám ve finanční sféře, kariéře a dokonce i na milostném poli svítí sluníčko. Takto příznivého období můžete využít k plánování vlastního rozvoje. Je jedno, pro kterou oblast se rozhodnete, dnes se k vám dostanou poznatky, které můžete využít.


NOVINKA! Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Dnes můžete zažít setkání, které vás naplní jistotou, kterým směrem ve své kariéře byste se měli dále ubírat. A to i takovým, nad kterým jste třeba nikdy předtím neuvažovali. Bude nutné odhodit pochybnosti a začít si více věřit. To je základ úspěchu.


Panna
Můžete se dnes dočkat přímluvy nebo pomoci důležitého člověka. Zdaleka nemusí jít jen o pracovní záležitosti, ale třeba o zajištění nějakého přednostního termínu nebo jiné výhody. Může to být jen z dobré vůle anebo na oplátku. Máte to jak provést?

 

Váhy
Musíte si dnes dát pozor na člověka, který po vás bude něco chtít a slibovat vám oplátkou výhody. Nemusí jít vždy o nositele problémů. Ve většině případů však může způsobit ve vašem životě komplikace. Neodpovídejte hned a chtějte čas na rozmyšlenou.


Štír
Hvězdy po vás vyžadují aktivitu a slibují, že za ni budete královsky odměněni. A to na všech frontách. Už dnes se proto podívejte, co všechno byste ještě do konce listopadu mohli zvládnout udělat sami pro sebe a pro svůj úspěch. A pusťte se do toho!

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
Pokud toužíte po pozornosti někoho, o koho máte upřímný zájem, dnes by se vám to mohlo podařit. Nevymýšlejte složité plány a strategie, obvykle nejjednodušší způsob oslovení bývá také nejúčinnější. Zůstaňte přirození a milí a máte napůl vyhráno!


Kozoroh
Hvězdy říkají, že je opět vhodný čas na investici do vašeho vzhledu. Jednou za určité období byste si měli dopřát odbornou péči o vlasy, pleť, masáže a také nákup nových hadříků. Není to jen doménou žen, ale i muži by o sebe měli správně pečovat!


Vodnář
Planety se tváří v tomto měsíci trochu rozporuplně, co se týká vašich peněz. Proto odolejte i dnes chuti pořizovat si dražší nebo zbytečné věci. Mohlo by se to později podepsat na vaší schopnosti dostát závazkům či způsobit jiné, závažnější problémy.

 

Ryby
Stejně, jako jste byli v pondělí natěšení na události tohoto týdne, nacházíte se v pátek v radostném očekávání víkendu. Jste rozhodnutí si ho naplno užít a odpočívat jak aktivně, tak i pořádným lenošením. Ještě vymyslet nějaký program, nezapomeňte!

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře