Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 17.11.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 17.11.2017, 00:00 | 17.11.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 17.11.2017 podle hvězd.

Beran
Zřejmě s vyhlídkou na příjemné víkendové volno máte dnes v hlavně od rána vše jiné, než práci. To se stává, ale nepolevujte v pozornosti, ať nenasekáte chyby. Těžko byste je pak opravovali a dávali pokažené úkoly do pořádku. To ale přece víte, že?

 

Býk
Pátek může přinést nějaké větší boje na domácím poli. I když nemusí jít o nic zásadního, nikdo nebude chtít ustoupit ze svého názoru. To mohou doprovázet výbuchy emocí. Zkuste navrhnout, abyste opustili diskuzi a k jejímu vyřešení se vrátili později.


Blíženci
Dnes se budete mít tendence vracet v myšlenkách do minulosti. Z mnoha věcí na vás může padnout rozmrzelá nálada. Není však možné trápit se něčím, co se už nedá změnit. Je nutné žít v přítomnosti a neohlížet se stále dozadu. To vám brání v rozletu.

 

Rak
Disponujete neobyčejnou intelektuální silou. Zvládnout žádný úkol vám nedělá potíže. Využijte toho v tomto volném dni při získávání nových vědomostí samostudiem. Pokud podnikáte, zkuste si do detailu promyslet plány, které zatím nosíte jen v hlavě.


DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnešní volný den nabízí nezadaným výjimečnou příležitost k tomu, aby se setkali s vysněným protějškem. Neseďte tedy doma, ale vydejte se ven. Nikdy nevíte, kde můžete novou lásku potkat. Může to být klidně v restauraci, obchodě nebo třeba ve vlaku.


Panna
Planety vám v tomto měsíci pomáhají vhodně volit slova a díky komunikaci vyřídit i záležitosti, které dosud vázly. Na druhou stranu způsobují problémy v dorozumění s vaší rodinou. Pokuste se to ve volných dnech vybalancovat a najít společnou řeč.


Váhy
Dnes hrozí konflikty na domácí půdě. Rozhodli jste se totiž pro radikální změnu ve vzhledu vašeho bydlení. Vaše originalita však nezná mezí a nenacházíte pochopení u ostatních členů rodiny. Jsou v přesile, zřejmě budete muset zamávat bílým praporem.

 

Štír
Pořád nosíte v hlavě možnost, že letošní Vánoce byste nemuseli trávit doma, ale třeba někde na horách. Vaše rodina tím nápadem nadšená příliš není. Jste rozhodnutí ji přesvědčit a tak prosedíte dnešní volný den u počítače. Prohlížíte weby cestovek.


TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec
Měli byste se dnes více zaměřit na to, jak využít své schopnosti a talenty pro více spokojený život. Dostali jste je, tak jich využijte. Nezapomínejte přitom na pomoc lidem, kteří ji potřebují. Odmění vás svým vděkem a vy sebe radostným pocitem.


Kozoroh
Ačkoliv je sváteční den, měli byste ho věnovat tomu, abyste si udělali pořádek ve svých účtech a dalších záznamech. Je až s podivem, že v nich dokážete vůbec něco najít. Projděte je a podívejte se, jak si na tom před Vánocemi stojíte s financemi.

 

Vodnář
Vychutnejte si dnešní volný den. Využijte ho k tomu, abyste prostě jen tak relaxovali. V tomto období se snadněji unavíte, tak je to více než žádoucí. Dopřejte si klid s knihou v ruce. Hoďte za hlavu všechny starosti. Udělejte si čas sami pro sebe.


Ryby
Den volna navíc vám tentokrát přišel opravdu vhod. Nějak vás to v tomto týdnu v zaměstnání unavilo a cítíte propad hlavně po psychické stránce. Těšíte se, že se dáte v tyto tři dny dohromady a dočerpáte síly. Začněte dostatečně dlouhým spánkem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře