Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 8.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 08.12.2017, 00:00 | 08.12.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 8.12.2017 podle hvězd.

Beran
Se svou finanční situací jste právem spokojeni. A věřte, že se k vám v tomto měsíci dost peněz ještě přikutálí. Můžete proto dnes prohlédnout nabídku cestovních kanceláří a naplánovat zimní dovolenou pro celou rodinu. Hory nebo exotika? Je to na vás!

 

Býk
Můžete teď mít tendenci vidět mnoho věcí negativně. A to je chyba! Tak dlouho budete malovat čerta na zeď, až na vás vybafne. Nečekejte proto jen katastrofickou budoucnost, potkají vás i dobré věci! Zkuste to dnes jinak a uvidíte, jak se vám uleví!

 

Blíženci
Dnes budete mít dojem, že se na vás problémy valí ze všech stran. Takové dny jsou, nezbývá vám, než ovládnout hněv a rozčilení a trpělivě se porvat s jednou záležitostí za druhou. Možná všechny nevyřešíte, ale se ctí zabojujete. A o to jde především!

 

Rak
Jste perfekcionisté, tak vás mrzí, pokud se stáváte terčem kritiky. Z konstruktivní si vezměte ponaučení, je to pro vás užitečná lekce. Pokud se do vás ale někdo stále strefuje kvůli maličkostem, pak se dnes rozhodně braňte. Na chybu má právo každý.


ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Dnes budete miláčkem svého okolí. Každý se na vás bude usmívat, vy sami budete mít báječnou náladu. Je to skvělé zakončení pracovního týdne. Odpoledne nebo navečer se vypravte někam za zábavou, v takovém rozpoložení si jí opravdu pořádně užijete.

 

Panna
Všechen vnitřní smutek, rozmrzelost a paniku, kterou dnes můžete pocítit, byste měli vyventilovat nejlépe pohybem. Udělejte si procházku, klidně i po práci, nadýchejte se čerstvého vzduchu a uvidíte, jak hned přijdete na jiné myšlenky. Bude vám lépe.

 

Váhy
Pátek je den, který máte rádi. Pokud k jeho dokonalosti přibudou věci, které se vám budou zdát příliš dokonalé, zbystřete. Nejspíš se není čeho obávat, ale mohlo by se stát, že přehnaná důvěřivost by vám mohla přinést poměrně nepříjemné problémy.

 

Štír
Začínáte být poněkud nervózní z vánočních svátků, které se kvapem blíží. Máte pocit, že nemáte nic připraveno a času je málo. Nepanikařte, je ho ještě dost. Zkuste si dnes sepsat, co ještě musíte udělat a vypracujte si harmonogram. Ten dodržujte.

 

Aplikace zdarma: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!


Střelec
Stanete se dnes opět vrbou, které se někdo přijde svěřit s problémem. Trpělivě dotyčnou osobu vyslechněte, nezlehčujte její starosti, i když by se vám zdály nicotné. Poskytněte radu a řekněte svůj názor, ale nevynášejte jakékoliv definitivní soudy.

 

Kozoroh
Váš elán vám dnes každý závidí. Máte dojem, že byste mohli lámat skály holýma rukama. Odvádíte snadno velký kus práce, bavíte své okolí. Vaši kolegové, těšící se na víkend, se ptají, odkud berete tolik energie. Rádi byste odpověděli, ale sami nevíte.

 

Vodnář

Planety tvrdí, že by vám jejich energie mohly přinést nečekaně nějaké peníze navíc. Chtějí po vás však spolupráci. Ta spočívá v tom, že budete připraveni na nové příležitosti a budete je sami aktivně vyhledávat. A to i dnes, přestože je už pátek.

 

Ryby
Může se vám dnes stát, že v některých momentech vás trpělivost opustí dříve, než je obvyklé. Nechcete mlčet, ale ani se pustit do výměny názorů, tak nevíte, co říct a jak reagovat. Stres tohoto náročného období si vybírá daň. Musíte více odpočívat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře