Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 15.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 15.12.2017, 00:00 | 15.12.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 15.12.2017 podle hvězd.

Beran
Užijte si dnešek bez toho, abyste se nechali čímkoliv zneklidnit. Takové tendence se totiž ve vašem okolí mohou objevit. Zkrátka a dobře existují lidé, kteří své vnitřní tenze a problémy rádi přenáší na ostatní. Takových osob si jednoduše nevšímejte.

 

Býk
V pátek se můžete cítit trochu unavení. Nebojujte proti tomu energetickými nápoji, zkuste na únavu bylinky. Budete překvapeni, co pro vás příroda může udělat! A udělejte předsevzetí, že svému tělu průběžně budete dopřávat více spánku a odpočinku.

 

Blíženci
Na dnešek je dobré si naplánovat činnosti, které vám pomohou odpoutat se od všedních starostí a vyrovnat se s nepříliš pozitivním laděním tohoto období. Přinese vám to vytoužené uvolnění před víkendem. Bude se vám také mnohem lépe jednat s lidmi.

 

Rak
Ani na konci tohoto týdne vám neschází elán. Hrnete se do všeho a dokážete odvést obrovské množství práce. Ještě navíc rozdáváte optimismus a obveselujete okolí svými vtipy. Lidé kolem vás se diví, kam pro svou energii stále chodíte. Vy víte své!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Lev
Dnes vás může popadnout touha zakoušet zajímavé zážitky a alespoň na chvíli opustit každodenní stereotyp a starosti. Hned to samozřejmě nepůjde, ale není to nic, co byste si nemohli splnit. Stačí si naplánovat dovolenou nebo adrenalinový zážitek.

 

Panna
Nemůže být ve vaší únavě a malátnosti, kterou zřejmě poslední dobou cítíte, nedostatek vitamínů nebo tekutin? Schválně si dnes pište, kolik toho vypijete a kolik sníte ovoce a zeleniny. Možná se sami leknete. Snažte se to proto co nejdříve napravit.

 

Váhy
V pátek už toužíte po klidu a odpočinku. Nedá se nic dělat, vy, kteří pracujete, to dnes ještě budete muset vydržet. Plánujte si aspoň víkendové aktivity. Můžete do nich zařadit procházky i pobyt s rodinou či přáteli anebo vychutnávání soukromí.

 

Štír
Ocitnete se dnes v roli nadšeného pozorovatele okolního světa. Budete pozorně sledovat dění kolem sebe, lidi a jejich jednání. V tomto filozofickém rozpoložení proniknete pod povrch věcí a uvidíte je jiným pohledem. Užijte si to, není to totiž časté.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Střelec
Pohráváte si nyní s plány na spoustu nových aktivit. Své místo přitom samozřejmě mají i nové myšlenky, plány a projekty. Dnes se osvoboďte od omezujících představ o svých limitech a pusťte se do věcí, o kterých jste zatím jen uvažovali. Půjde to!

 

Kozoroh
Dejte si dnes pozor na to, ať neuvěříte nesprávným lidem. Ověřte si vše, co vám kdo říká a hlavně nic nepodepisujte bez toho, abyste si důkladně pročetli text. A to včetně dodatků, psaných drobným písmem. Předcházíte tím možným budoucím komplikacím.


Vodnář
Využijte energií dnešního dne pro duševní práci. Bude se vám na ni skvěle soustředit. Lépe si utřídíte myšlenky a tím získáte vnitřní klid, který vám poslední dobou tak trochu schází. Můžete si také promluvit s nějakým duchovně zaměřeným člověkem.

 

Ryby
Jste rádi, že je pátek. Těšíte se na víkend, a tak se vám konečně zlepšuje i nálada. Abyste si tento vzestup udrželi, vyhýbejte se lidem, kteří jsou neustále negativně naladěni. Odpoledne si zajděte někam, kde to pořádně dýchá adventní atmosférou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře