Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 29.12.2017 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 29.12.2017, 00:00 | 29.12.2017, 00:00 | doma.cz

Pátek, 29.12.2017 podle hvězd.

Beran
Energie dnešního dne podporují logické uvažování a praktičnost. Mělo by se vám dařit v práci i v plánování různých věcí. Zkuste proto popřemýšlet nad něčím, co potřebujete dovést ke zdárnému konci anebo si sedněte k plánování některých záležitostí.

 

Býk
Díky Marsu s Neptunem máte v tomto období tendence si spoustu věcí idealizovat. V případě nezdaru pak prožíváte frustrace a také vztek. Určitého zklamání se můžete dočkat i dnes a tak budete nevrlí a podráždění. To vám přece nepomůže, uvolněte se!

 

Blíženci
Jste pověstní tím, že umíte ve svůj prospěch využít vše, co můžete. Použijte tyto své schopnosti i dnes a informace, které se k vám dostanou, využijte při cestě k úspěchu. Finančnímu, profesnímu anebo při hledání nové lásky. Vše je ve vašich rukou.

 

Rak
Pokud potřebujete získat něčí podporu nebo jen zatlačit v určitých věcech, využijte dnešního dne. Energie planet vás ve vašich snahách podpoří a snadno tak dosáhnete něčí přímluvy nebo jiné intervence. Nespoléhejte však jen na to, snažte se i sami.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LEDEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!


Lev
Pokud se vás dnes zmocnila lehká deprese, není to nic divného. To se mezi Vánocemi a začátkem nového roku někdy stává. Něco je za vámi a něco před vámi. Ulevte si činností, která vám přináší radost. Věnujte se svým koníčkům a nenechte se nikým rušit.

 

Panna
Pokud jste konečně našli osobu, se kterou dnes míříte na první schůzku, buďte sami sebou. Začínat vztah přetvářkou jenom proto, abyste se zalíbili, je cesta k brzkému konci. Důležitá je upřímnost, i kdyby tato schůzka měla být zároveň i tou poslední.

 

Váhy
V práci dnes můžete nečekaně přijít na taková řešení, o kterých jste snili celý rok. Planetární konstelace vám přinášejí bystrý odhad, skvělou intuici a také perfektní vyřídilku. Na poslední chvíli tak můžete předvést své schopnosti před nadřízenými.

 

Štír
Dnešek se vyznačuje pohodovou atmosférou a vy jste těmi, kdo ji šíří dále. Pokud se ve vaší blízkosti ocitne někdo, kdo v souvislosti s končícím rokem není právě v ideálním rozpoložení, pokuste se ho rozveselit. A mělo by vám to jít docela snadno!


TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Buďte rádi, že si v tomto období tak skvěle rozumíte se svou rodinou. Dnes využijte toho, že vaše děti mají vánoční prázdniny a vyjeďte si někam na výlet. Takové akce vaše vztahy ještě prohlubují a navíc na ně budete jednou všichni rádi vzpomínat.

 

Kozoroh
Není vyloučeno, že dnes potkáte někoho z vaší minulosti, může jít o spolužáka, bývalého kolegu anebo kamaráda z dětství. Kromě toho, že ho rádi uvidíte, se můžete dozvědět novinky o dalších vašich společných známých. Budou dost šokující i veselé.

 

Vodnář
Dnes pochopíte, že zdrojem vaší dobré nálady jsou často lidé ve vašem okolí. Právě oni vás mnohdy dobíjejí optimismem, dokážou podpořit vaši víru ve vlastní schopnosti a dopují vás energií. Díky nim vidíte věci i v mnohých jiných souvislostech.

 

Ryby
Energie dnešního dne vás bude nutit dotahovat věci do konce. Je to pro vaše dobro. Úkoly, udělané napůl, jsou zdrojem budoucích problémů. A ty se snažte odbourat, zvolna se připravuje vaše expanze, která vám v mnohém přinese úlevu. Máte se nač těšit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře