Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 12.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 12.01.2018, 00:00 | 12.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 12.1.2018 podle hvězd.

Beran
Přes všechnu snahu a dobré úmysly spoustu věcí nestíháte. Potřebovali byste něco dělat doma, potřebovali by vás vaši blízcí, přátelé se vás snaží vytáhnout do společnosti a za zábavou. Nezapomínejte na relax, vaše pracovní tempo je opravdu hektické!

 

Býk
Intuitivně vnímáte, že přichází období plné nových šancí. Jste rozhodnutí, že se chopíte každé z nich a vyzkoušíte, co ve vás je. Nechcete si nic nechat proklouznout mezi prsty. Počítáte s tím, že se budete muset podřídit hektickému tempu, jako dnes.

 

Blíženci
Cítíte, že se v tomto období zvyšují vaše ambice. To vás nutí více se angažovat v práci. Jste odhodlaní dosáhnout svých cílů a směřovat k nim i přes překážky. Pilně i dnes pracujte na tom, abyste to v kariéře někam dotáhli. Máte dobře našlápnuto!

 

Rak
Snažíte se sami v sobě vyznat. Může se stát, že z tohoto důvodu budete dnes preferovat soukromí. Zajímají vás cizí filozofie a neznámé země, může vás lákat třeba i esoterika. Planety ve vás totiž vzbuzují zájem o nové prvky, obohacující váš život.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Pokud řešíte, jak naložit s vašimi úsporami a chcete do něčeho investovat větší částku, rozhodně se do ničeho nepouštějte bez porady s odborníkem. V tomto období může být každý dojem ošidný a platí to i pro dnešní den. Buďte jednoduše hodně opatrní.

 

Panna
Něco se ve vás poslední dobou děje a vy se snažíte tomu porozumět. I dnes nad tím budete přemýšlet. Není to vlastně vůbec nic těžkého. Planetární energie vám pomáhají nalézt správný směr ve vašem životě, abyste mohli vykročit ke štěstí. Udělejte to!

 

Váhy
Ve sledu náročnějších dnů může být dnešek výjimkou. Dokonce budete mít náladu se bavit. Tak se tomu nebraňte a odreagujte se. Můžete se skvěle pobavit nejen ve společnosti přátel, ale i mezi rodinnými příslušníky včetně potomků. Zlepší vám to náladu.

 

Štír
Fyzická stránka je u vás v tomto období bez problémů. Stejné by to však mělo být i s vaší duševní kondicí a s ní úzce souvisí péče o váš vzhled. Pokud cítíte, že chcete něco změnit, pusťte se do toho hned dnes a nic neodkládejte. Co třeba jídelníček?

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
V centru vaší pozornosti budou dnes mezilidské vztahy. Jak v dobrém, tak i v méně potěšujícím smyslu. Pokud půjde v některých chvílích o dost vyhrocené okamžiky, zkuste ovládnout své emoce a řešte věci s klidem. Snadno tak uklidníte všechny spory.

 

Kozoroh
Můžete mít dnes pocit, že spousta z tajemství života vám do dnešního dne zůstává neodhalených. Rozhodnete se proto lépe prozkoumat vše, o čem si myslíte, že vidíte příliš zjednodušeným způsobem. Budete chtít co nejdříve proniknout pod povrch věcí.

 

Vodnář
Dnešní den bude ve znamení boje s vaší netrpělivostí. Budete o ni totiž přicházet rychleji, než by vám bylo milé. Musíte dát proto pozor i na ukvapené reakce, kterými byste mohli mnohé pokazit. Jste přetažení a dostáváte se čím dál více do stresu.

 

Ryby
I když vás na konci týdne může potrápit únava, snažte se být nad věcí. Hlavně dejte pozor, abyste nebyli vztahovační a nepřikládali věcem špatný význam. Dnes k tomu můžete mít opravdu silné tendence. Zkuste s tím zabojovat, je před vámi celý víkend.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře