Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 26.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 26.01.2018, 00:00 | 26.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 26.1.2018 podle hvězd.

Beran
S koncem pracovního týdne tentokrát přijdou také emotivní situace. Pátek je přinese zejména na domácí frontě. I když nepůjde o nic zásadního a nevypadá to na žádná dramata, příjemné diskuze také nečekejte. Nenechte se však strhnout k větším hádkám.

 

Býk
Díky hvězdám umíte v tomto měsíci dobře zvládat komunikaci. Proto jste schopní popostrčit dopředu i záležitosti, které dosud vázly. Na druhou stranu se může stát, že při jednání s vašimi blízkými budete dost těžkopádní. Zkuste na tom dnes zapracovat.

 

Blíženci
Dnes se půda vašeho domova může stát pěkně žhavou. Jste totiž ochotni prosazovat některé své názory tak razantně, že proti sobě poštvete všechny členy své domácnosti. Možná by bylo lepší, abyste zapojili více diplomacie a vše pak půjde mnohem lépe.

 

Rak
Hodil by se vám den volna navíc, cítíte se trochu unavenější, než jiné týdny. Těšíte se na víkend, že si odpočinete. Tak to hlavně dodržte, vymyslete dnes relaxační program na příští dva dny. A pokud to jde, požádejte na dnešek aspoň o půl dne volna.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ÚNOR
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Od rána budete mít myšlenky na všechno jiné, než na práci. Může za to nadcházející víkend. Nepolevujte však ve svém pracovním úsilí, abyste si zbytečně nezkomplikovali život. Mohli byste snadno udělat chybu a to za problémy rozhodně nestojí.

 

Panna
Jste sice soběstační, ale nepřehánějte to. Stejně tak se nedívejte s despektem na lidi, kteří samostatností nedisponují. A už vůbec neposílejte pryč člověka, který vás zřejmě přijde dnes požádat o pomoc. Naopak oceňte jeho důvěru. Vyslechněte ho.

 

Váhy
Dnešek přinese zvláštní rozpoložení. Budete se celý den vracet v myšlenkách do minulosti. Z některých vzpomínek na vás může padnout posmutnělá nálada. Pamatujte ale na to, že byste měli raději žít v přítomnosti a neohlížet se stále někam za sebe.

 

Štír
Máte jistě řadu talentů a schopností, které byste mohli využít pro svůj spokojený život. Není proto důvod, abyste je nevyužívali. Zaměřte se tedy dnes na to, abyste si promysleli, jak je můžete zúročit. Možná budete dost překvapeni, na co přijdete.

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!

 

Střelec
Pátek tentokrát přinese o něco větší únavu, než by se vám líbilo. Je to způsobeno tím, že jste ze sebe během týdne vydali spoustu energie, která vám teď zvolna dochází. Dopřejte si už dnes večer odpočinek a na víkend naplánujte jenom pohodové aktivity.

 

Kozoroh
Dobře vyladěná psychika je nezbytná pro bezchybné fungování celého organismu. Naplánujte si na nadcházející víkend pořádný relax, abyste své nervy občerstvili a dopřáli jim odpočinek. Budete pak silnější a odolnější po fyzické i psychické rovině.

 

Vodnář
Pokud víte o nějakém svém dluhu za faktury mobilních operátorů, dodavatelů energií anebo splátek v oblasti úvěrů, kreditek či hypotéky, buď je raději hned uhraďte anebo se dnes zkuste domluvit na splátkovém kalendáři. Hrozí totiž kvůli nim problémy!

 

Ryby
Ještě pořád přemýšlíte nad tím, že o jarních prázdninách byste chtěli jet na hory. I když se to vašim blízkým moc nelíbí a radši by jeli někam jinam, jste rozhodnuti jim vše vylíčit v růžových barvách. Dnes proto budete sedět celý den u internetu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře