Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 19.1.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 19.01.2018, 00:00 | 19.01.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 19.1.2018 podle hvězd.

Beran
Naplánujte si na dnešní den takové aktivity, které vám zlepší náladu a naruší váš stereotyp a rutinu. Uvolníte se a uvidíte, jak pookřejete. Budete daleko lépe reagovat na příchod události a budete rovněž vstřícnější k lidem, se kterými se setkáte.

 

Býk
Pravděpodobně dnes budete přemýšlet o tom, že je třeba zvýšit svou aktivitu v některé ze sfér vašeho života. Možná i ve všech, ale to není možné. Je třeba si určit, která je prioritní. A připravte se na možné překážky, které se vždycky vyskytnou.

 

Blíženci
Pokud existují lidé, kteří jsou vaším vzorem, pobývejte v tomto období co nejvíce v jejich společnosti. Nemusíte to úplně vnímat, ale povzbuzuje vás to k práci na sobě. Rovněž dnešek by vás v tomto směru mohl poměrně hodně obohatit. Pamatujte na to.

 

Rak
Nesnášíte ani oprávněnou kritiku. Dnes se však sami nejspíš neovládnete a v práci budete kriticky hodnotit práci spolupracovníků. Nemůžete se pak ale divit, že ani oni si později neodpustí jízlivé poznámky na vaši adresu. I když třeba nespravedlivé.


Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Na konci týdne jste lehce zmožení a toužíte po zvolnění pracovního tempa a méně náročných úkolech. Zkuste to už dnes vydržet. Pomůže vám myšlenka na to, že máte před sebou víkend. Uděláte si program podle libosti a klidně si dopřejete i soukromí.

 

Panna
Nesnažte se podobat svým vzorům jako přes kopírák. Vemte si příklad z jejich úspěchů a cesty, jak jich dosáhli. Zvolte si však sami tu svou. Pracujte sami na sobě a úspěch se dostaví. Ani dnes se nevyhýbejte tomu, co vás k němu může katapultovat.

 

Váhy
Planety dnes konečně přestávají se svým utlačujícím působením a vy pocítíte, jak se vám v mnoha oblastech citelně uleví. Svou energií proto budete válcovat vše, s čím přijdete do styku. Dokážete udělat velké množství práce, hýřit vtipem a smát se.

 

Štír
Netušené zdroje financí i nápadů nebo čehokoliv jiného můžete nečekaně odhalit právě dnes. Můžete najít i spojence, který se ukáže jako skvělý parťák pro všechny vaše plány. Vše je v tento den možné, buďte proto ve střehu. Štěstí neklepe dvakrát!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Vaše aktuální pracovní vypětí, kdy intenzivně pracujete na tom, abyste získali obdiv svého okolí, vás vyčerpává. Nesmíte proto zapomínat i na duševní hygienu a dostatečný odpočinek. Předejdete tím vyčerpání organismu a syndromu vnitřního vyhoření.

 

Kozoroh
Svou upřímností a pravdomluvností leckdy své okolí zaskočíte. Někdy umíte být přímí více, než je únosná mez a okolí to nese dost nelibě. Dnes zkuste začít s tréninkem v diplomatičtější rétorice, začíná to u vás být už dost potřebné. Neodkládejte to.

 

Vodnář
Celý den budete přemýšlet, co byste mohli udělat pro to, abyste si svůj život lépe užili a mohli si ho příjemněji vychutnat. Stereotyp a rutina vás teď ubíjí. Otázkou je, zda nevidíte věci příliš černě a máte se skutečně tak špatně, jak se vám zdá.

 

Ryby
Dnešek vynese na světlo periodicky se opakující problém, který se vždy po nějaké době vynoří, obvykle tehdy, když se to nejméně hodí. Co vám brání, abyste s ním jednou pro vždy zatočili? Pokud se o to nechcete pokusit sami, obraťte se na odborníky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře