Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 2.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 02.02.2018, 00:00 | 02.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 2.2.2018 podle hvězd.

Beran
Den pro vás začne velmi akčně a i jeho zbytek se ponese v tomto duchu. Očekávejte start mnoha nových záležitostí, vše máte ve svých rukou a máte možnost věci ovlivnit. Hlavní je, abyste byli dostatečně flexibilní a schopní rychle reagovat na šance.

 

Býk
Vaše jazyková vybavenost vám někdy dělá vrásky na čele. V současnosti je totiž nutné, abyste ovládali přinejmenším angličtinu. Hvězdy vám učení v tomto období velmi ulehčují. Poohlédněte se proto dnes po nabídce jazykových kurzů a přihlaste se.

 

Blíženci
Dnešní den pro vás bude po všech stránkách příjemný a pohodový. Dozvíte se informace, díky kterým si rozšíříte obzory, něco vás potěší a přijde i více lásky. Tak si to užívejte a mezitím se těšte na víkend! Ani ten by totiž neměl být o nic horší.

 

Rak
Dnes můžete čelit napětí a zvýšenému stresu, zejména v pracovní oblasti. Ostatně, nebude to poprvé ani naposledy, takže to zvládnete. Netrapte se tím, máte před sebou víkend a dnešní den už nějak zvládnete. Vše bude v pořádku a vy si odpočinete.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!


Lev
Bude třeba, abyste si dnes dávali pozor na komunikaci, zejména v pracovních záležitostech a v rámci rodiny. Zřejmě budou kladeny nároky na vaši trpělivost a toleranci. Berte to jako cvičení v těchto dovednostech. Trénink přece odjakživa dělá mistra.

 

Panna
Pátek bude podle všeho velmi hektický a celý den se bude vyznačovat zvýšeným shonem. Přesto se vám může otevřít mnohá zajímavá příležitost v kariéře i v soukromém životě, stačí být všímaví a umět je dešifrovat. Hlavně žádnou z nich nepodceňujte!

 

Váhy
Dnes vás čeká úžasný den! Pocítíte vliv planet, které vás v tomto měsíci poctí svou přízní a můžete si to naplno vychutnat. Může se objevit nečekaná příležitost nebo nabídka, než ji přijmete, aspoň chvíli nad ní uvažujte. Mohli byste být zklamaní.

 

Štír
V tomto období to pro vás není příliš jednoduché. Schází mu blahodárné energie a vám pro změnu pověstný tah na branku. Vaše pevná vůle a odhodlání jsou jakoby nalomené a máte obavu se pustit do spousty věcí. Zkuste si dnes proto něčím zlepšit náladu!

 

ÚNOROVÝ tarot!
Zjistěte, čeho se vyvarovat a čemu jít naopak naproti, abyste nepromeškali jedinečnou příležitost! Nečekejte a vytáhněte si 3 karty hned teď!


Střelec
Nenechte se dnes strhnout přehnanými emocemi. Pokuste se tomu za každou cenu ubránit, protože v takovém rozpoložení ztrácíte schopnost logického uvažování. Toho by mohli využít vaši protivníci, takže je to ve vašem zájmu. Dokážete to, nebojte se.

 

Kozoroh
Očekávejte dnes zvýšenou nutnost komunikovat a používat přitom svůj intelekt. Ten je přitom hodně na výši, takže ohromíte všechny ve svém okolí. Možná se nevyhnete ani pracovní cestě. Každopádně budete dost úspěšní a sklidíte spoustu komplimentů.

 

Vodnář
V tomto týdnu jste hodně pracovali a teď na konci týdne to začínáte cítit. Zaznamenáte pokles vitality a budete se těšit na víkend. Naplánujte si důkladný relax a nepouštějte se do žádných namáhavých činností. A začněte s tím radši už dnes odpoledne.

 

Ryby
Máte dnes pocit, že se můžete snažit jak chcete, ale nikam to nevede. Jednoduše výsledky neodpovídají vynaloženému úsilí. Hvězdy vás dnes totiž maličko pokoušejí, ale vy se nedáte jen tak lehce porazit. Zkuste to vydržet. Večer budete vítězové!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře