Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 9.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 09.02.2018, 00:00 | 09.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 9.2.2018 podle hvězd.

Beran
Sice se nyní vezete na velké vlně nové energie a snažíte se věnovat všemožným aktivitám, nicméně zůstáváte vnímaví k tomu, co potřebuje vaše okolí. Dnes se vaší příslovečné empatii dostane ocenění. Važte si toho, jsou to pro vás cenné body navíc!

 

Býk
Pokud si dnes přiznáte vlastní chyby a poučíte se z nich, budete moudřejší a silnější. A může vám to v tomto komplikovaném období pomoct. Dnes si zkrátka řekněte, že přiznat přešlapy není porážka, ale projev síly. Připustit si je umí jen silní lidé.

 

Blíženci
Popusťte uzdu své kreativitě a ukažte všem, co ve vás vězí. Jste proslulí svými neotřelými nápady a řešeními. O ně nebudete mít nouzi ani dnes a tak se vám opět dostane pochvaly a uznání od nadřízených. A také doma zazáříte, rodina vás pochválí.

 

Rak
Pokud se chcete pustit do zkrášlování vašeho domova, měli byste vyslechnout i žádosti svých blízkých a do svých plánů je zakomponovat. A dnes si s nimi můžete udělat i harmonogram, zahrnující společnou práci. Uděláte toho víc a ještě se pobavíte.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Okolí vám vyčítá přílišnou toleranci k jisté osobě. Zkuste se zamyslet nad tím, jestli nemohou mít pravdu. Možná opravdu projevujete více velkorysosti, než by bylo nutné. Otázkou přitom zůstává, jestli si to dotyčný člověk vůbec zaslouží.

 

Panna

Pokud máte ve svém okolí osobu, která má odlišné názory od vašich, snažte se jí v těchto dnech vyhýbat. Velmi snadno byste se totiž mohli nechat vyprovokovat a to nemáte zapotřebí. Mohlo by se totiž stát, že byste zapomněli na svou klidnou povahu.

 

Váhy
Dnes můžete zaznamenat menší ochotu ke spolupráci ze strany okolí, ať už půjde o kolegy anebo rodinné příslušníky. Mohou přijít také problémy s pracovním výkonem a pocit intenzivního rozladění. Je důležité, abyste zachovali klid, zítra bude lépe.

 

Štír
Těšíte se od rána na dva dny zaslouženého odpočinku, je to totiž přesně to, co teď potřebujete. Rádi byste si dobili baterie a tak si v tomto duchu už dnes naplánujte program. Může zahrnovat také pobyt v přírodě a třeba i rozumnou tělesnou aktivitu.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec
Cítíte se dnes volní jako ptáci a vychutnáváte si to. Nezapomeňte však, že máte i své závazky a povinnosti a nemůžete se z nich vyvázat, rozhodně ne obratem ruky. Ale po práci si rozhodně dopřejte program podle své chuti a pořádně si to užijte.

 

Kozoroh
Dnes může něco, co vás dlouhodobě trápí, najednou vyplavat na povrch a způsobit obtížnou situaci. Nakonec to může být ale velmi prospěšné, protože se budete muset zaměřit na vyřešení takového problému. A navíc si ulevíte od velkého emočního tlaku.

 

Vodnář
V únoru je pro vás většina dnů zalitá sluncem a plná optimismu. Nenechte si namluvit, že něco nedokážete. V tomto období, tedy i dnes, můžete pokoušet své štěstí na všech stranách. Pokud něco nevyjde, nevadí! Zkuste to jindy. Máte na to dost vůle!

 

Ryby
Zbrklost a impulzivita vás dnes bude provázet celým dnem. Pokud je to způsob, jak si chcete zajistit větší nezávislost a respekt, není to správná cesta. Překážky, které se vám teď staví do cesty, tím neporazíte a zbytečně ze sebe vydáváte energii.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře