Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 23.2.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 23.02.2018, 00:00 | 23.02.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 23.2.2018 podle hvězd.

Beran
Ve vzduchu je láska. Nezadaní, kteří hledají nový vztah, se mohou dnes snadno zamilovat. U zadaných Beranů se ve vztahu objeví nová jiskra zájmu. Pokud však u nich dojde ke vzplanutí mimo vztah, musí si uvědomit všechna rizika takového dobrodružství.

 

Býk
Cestou z práce vás na stojanu před cestovní kanceláří zaujmou katalogy s nabídkou letní dovolené. Ano, je ještě spousta času, ale můžete si teď vybírat z více destinací a využít slevy na včasný nákup. Katalog si proto prolistujte v rodinném kruhu.

 

Blíženci
Bojujete dnes od rána s mrzutou náladou. Pořádně se do vás zakousla a nechce se vás pustit. I to se někdy stává. Ale je pátek, tak si můžete už odpoledne zlepšit náladu s přáteli. Ti jsou tady od toho, aby vás vytáhli ze splínu a moc rádi to udělají.

 

Rak
Pokud toužíte po samostatném podnikání, počínaje dneškem nastává ideální čas, abyste své nápady převedli do reality. Jste schopní neomylně dešifrovat, kde je na trhu ta správná díra a jak ji vyplnit. Poraďte se však pro jistotu ještě s odborníky.


Velký roční čínský horoskop 2018!
Zjisti, co Tě čeká v roku Psa podle čínské astrologie! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností!

 

Lev
Komunikace vám jde excelentně. Jde o to, abyste všechny informace, které se k vám dostanou, roztřídili a zpracovali. A pak správně předali. Hlavním kanálem, kterým k vám budou dnes proudit, je internet. Kontrolujte si proto pravidelně pracovní email.

 

Panna
Ačkoliv mnohé z vás teď trápí finance, nepokoušejte se získat půjčku nebo hypotéku. Bude obtížné uspět a i kdyby se vám to podařilo, v budoucnu by takový krok přinesl problémy. Například s problematickým splácením. Dnes se podívejte radši po brigádě.

 

Váhy
Jste namlsaní z předchozích dní, kdy všechno šlo jako po másle. Dnes se však každou chvíli objeví nějaký zádrhel, který vám otráví náladu. Nesmíte se tím nechat vykolejit, snažte se ovládnout své napětí a rozčilení. Máte dostatek sil vše zvládnout.

 

Štír
Dnes se zhostíte s lehkostí i náročných intelektuálních úkolů. A nebude vás to stát ani mnoho sil. Zato po fyzické stránce na tom budete o poznání hůře. Pokud byste měli dělat něco, co vyžaduje nasazení fyzické síly, odložte to raději na jindy.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Domácí sféra teď u vás nehraje prim. Jste zaměřeni spíše na sebe, a tak se i dnes dostanete do konfliktu se svými blízkými. Vyčtou vám malý zájem o dění na domácí půdě a budou mít pravdu. Zamyslete se nad sebou a změňte pořadí na žebříčku hodnot.

 

Kozoroh
Doma je to u vás naprosto pohodové prostředí. Planety vám dopřávají, takže si můžete lehce vynahradit první polovinu měsíce, kdy to mezi členy vaší domácnosti dost skřípalo. Dnes jste všichni naladěni na stejnou vlnu. Těšíte se z vzájemné blízkosti.

 

Vodnář
Přemýšlíte, čím byste své rodině udělali radost. Není přitom nutné vymýšlet něco mimořádného. Úplně stačí, když dnes přinesete domů něco dobrého, třeba dort a zmrzlinu. A společně posedíte a popovídáte si. Takové zážitky vás dobijí pozitivní energií.

 

Ryby
Nemáte v tomto období nouzi o pohodové dny. To se podepisuje i na vaší náladě. Také dnes ji s sebou přinesete všude, kam přijdete. Váš optimismus je zkrátka hodně nakažlivý. Objeví se rovněž někdo, kdo potřebuje povzbudit, tak svého vlivu využijte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře