Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 2.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 02.03.2018, 00:00 | 02.03.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 2.3.2018 podle hvězd.

Beran
Rutina, stereotyp a přemíra povinností vás v poslední době dost ubíjí. Je nutné, abyste si dopřáli odpočinek. Udělejte to právě dnes, protože malá přestávka vás nabije tolik potřebnou energií. Je třeba být ohleduplní nejen k jiným, ale i sami k sobě.

 

Býk
Dnešní úplněk nasměruje vaši pozornost k vašim potomkům. Snažte se s nimi strávit co nejvíce času, poptejte se, jak se jim daří ve škole, co je těší a co trápí. Promluvte si o nich s partnerem, jejich spokojenost a štěstí jsou důležité pro vás oba.

 

Blíženci
V záři dnešního úplňku se vám bude skvěle projednávat plán nebo cesta, která je spojena s vašimi nejbližšími. Můžete proto společně probrat úpravy vašeho domova, stěhování nebo nákup nového bydlení. Stranou nemusí zůstat ani výběr letošní dovolené.

 

Rak
Pod vlivem dnešního úplňku se vám bude dařit vykomunikovat i věci, ze kterých jste měli obavy. Pusťte se i do diskuzí o zvýšení platu či změně pracovních kompetencí, absolvujte pohovor nebo se snažte získat na svou stranu lidi, které potřebujete.

 

TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!


Lev
Je vysoce pravděpodobné, že se k vám díky úplňku dostane informace, která vám moc radosti neudělá. Nebude to však blesk z jasného nebe, nějaký čas tušíte, že ji jednou uslyšíte. Teď si s ní budete muset poradit. Jste králové zvěrokruhu, zvládnete to!

 

Panna
Úplněk vám dnes vnese do života chaos. Čím více se v něm budete snažit zorientovat a uvést záležitosti do pořádku, tím silnější budete mít pocit, že se věci spíše komplikují. Neřešte proto nic důležitého, snažte se proplout dneškem co nejjednodušeji.

 

Váhy
Existuje něco, co jste kdysi ztratili, ale nemluvíte o tom? Máte nějaké nedořešené vztahy či jiné podobné záležitosti? Pak se připravte na to, že dnešní úplněk vám to vše připomene. Jeho svit se totiž zaměří na problematická období vaší minulosti.

 

Štír
Pod vlivem úplňku budete mít pocit, že jste pod drobnohledem svého okolí. Jakoby sledovalo každý váš krok a hodnotilo ho. Je to jen dojem, nebojte se. A pokud by na tom přece jen bylo něco pravdy, hoďte to za hlavu. Cizí zvědavost vás trápit nemusí.

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

Střelec
Úplněk s sebou přináší nové pracovní možnosti. Je v tom obsaženo i varování, abyste četli opravdu vše, co je ve smlouvě napsáno. Nebojte se na všechno pořádně vyptat, povinností zaměstnavatele je vždy zaškolit nového pracovníka. Děláte to pro sebe!

 

Kozoroh
Ve svitu kulaté Luny dojde k řešení záležitosti, spojené se zahraničím. Připravte se na nabídku zájezdu, služebního pobytu nebo na kontakt od někoho, kdo tam žije. Buďte ve střehu, přijde řada příležitostí, které byste rozhodně neměli propásnout.

 

Vodnář
Měsíc vás dnes naplní jasnou představou o tom, jak by se měly vyvíjet vaše finanční záležitosti. Je také vhodné podniknout kroky vedoucí k finančnímu zabezpečení vás a vašich blízkých. Budete mít bystrý úsudek a jasnou mysl, takže vás nic nezaskočí.

 

Ryby
Úplněk vám pomůže odstranit zádrhele mezi vámi a bankou nebo jinou finanční institucí. Každopádně přijdou dnes na přetřes záležitosti s penězi a nutnost je začít řešit. Nebude to samozřejmě nic příjemného, ale všechno pro vás dopadne tentokrát dobře.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře