Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 9.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 09.03.2018, 00:00 | 09.03.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 9.3.2018 podle hvězd.

Beran
Zatímco ostatní dnes toužebně vyhlížejí víkend, vy jste jako stroj na energii. Té máte tolik, že jí válcujete okolí a uvádíte lidi v úžas. Zvládáte dělat více úkolů naráz, přitom ještě žertujete a bavíte všechny kolem sebe. Jak to v pátek dokážete?

 

Býk
Vaše dnešní snahy o to, aby váš den byl trochu méně hektický, než byly ostatní v tomto týdnu vám zhatí napětí a špatná koncentrace. Kvůli nim vám vše půjde pomaleji. Ve výsledku přinese méně odvedené práce úplně stejné množství stresu, jako jindy.

 

Blíženci
S koncem pracovního týdne se zvyšuje vaše touha po nenáročných úkolech a větším klidu. Už večer můžete poprosit členy své rodiny, aby vám dopřáli soukromí. Užijte si sami sebe. Vytvořte si k tomu příjemné prostředí, například zapalte vonnou svíčku.

 

Rak
Věci ani dnes nebudou vypadat zrovna růžově. Planety se občas zamračí na každé znamení, v tom jsou spravedlivé, každému měří stejně. Ale i tak se jistě máte z čeho radovat. Není přece všechno úplně špatné, musíte se jen pořádně dívat kolem sebe.

 

Velký Tarot 2018!
Zjisti, co Tě čeká! Poznej svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekej a vytáhni si svých 5 karet hned teď!

 

Lev
Neschází vám dnes odvaha začít něco nového v jakékoliv sféře života. Těšíte se přízni planet a je jen na vás, co bude první na řadě. Musíte se však pustit jen do věcí, o kterých jste přesvědčeni, že opravdu dělat chcete. A počítejte i s následky.

 

Panna
Očekávejte dnes komplikace a zbrzdění mnoha záležitostí. Vyvolá to ve vás podráždění a chuť se rozčilovat, což je zcela pochopitelné. Tím nic však nevyřešíte, stejně, jako různými zbrklými akcemi. Věci se přes koleno lámat nedají. Musíte to vydržet.

 

Váhy
Jste nyní hodně citliví na atmosféru okolo sebe. Méně hezká stránka mezilidských vztahů vám spolehlivě způsobuje splín a celkovou rozmrzelost. Musíte to nějak kompenzovat. Večer si proto udělejte něčím radost. Jděte do kina nebo na večeři s přáteli.

 

Štír
Před víkendem se k vám dostane zpráva o možnosti příjemného finančního osvěžení a vylepšení stavu vašeho konta. V tomto měsíci se vám daří peníze vydělávat poměrně snadno, tak se chopte i nové příležitosti. Jistě ji dokážete proměnit ve svůj úspěch.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?

 

Střelec
Ke štěstí někdy stačí málo. Například potkat toho správného člověka. Taková osoba vám dnes zkříží cestu a je na vás, abyste potenciálu tohoto setkání naplno využili. Váš život se může snadno a rychle obrátit k lepšímu bez vašeho většího přičinění.

 

Kozoroh
I když máte vlastní trable a neprožíváte nejlepší měsíc, zůstáváte citlivými a empatickými lidmi. Dokážete být těmi, kteří potěší, když má někdo trápení a umíte se vžít do ostatních. Dnes se vám někdo přijde svěřit se svými starostmi. Povzbudíte ho.

 

Vodnář
I když se nacházíte ve skvělém období, přece jenom se dnes probudíte s mrzutou náladou. Budete rýpaví a ironičtí a nebudete šetřit kritikou. Dobrá rada zní, abyste se snažili ukočírovat takové bručivé rozpoložení anebo šli ostatním raději z cesty.

 

Ryby
Pokud se rozhodnete trávit nadcházející víkend ve společnosti svých nejbližších, pak už dnes vymýšlejte program, který omezí výskyt třecích ploch. I když se s rodinou cítíte skvěle, snadno se v těchto dnech rozčílíte. Mohli byste všechno pokazit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře