Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 23.3.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 23.03.2018, 00:00 | 23.03.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 23.3.2018 podle hvězd.

Beran
Jste přirozeně a zdravě sebevědomí, což se nelíbí lidem, kterým právě tyto vlastnosti schází. Závist je dnes přinutí k tomu, aby se s vámi pustili do konfrontace. Budou nad vámi chtít zvítězit, ale netuší, jak je to obtížné. Své vítězství si užijte.

 

Býk
I když vás to dnes bude lákat k utrácení, vsaďte na sílu vůle a odolejte! Opoziční Jupiter varuje před přeháněním. A vy v tomto ohledu nemáte čisté svědomí, tak ho poslechněte. Pomyslete na to, jak je náročné peníze vydělat a šetření vám půjde lépe.

 

Blíženci
Jste zodpovědní a někdy z toho na vás dolehne únava. Jako zrovna dnes, kdy máte za sebou celý pracovní týden a cítíte se pod psa. Vydržet do konce pracovní doby bude pro vás téměř nadlidský výkon. A soustředit se na práci je pro vás skoro utrpení.

 

Rak
Od rána kolem vás bude shon a spěch. A vy jako naschvál někde založíte věc, kterou nutně potřebujete. I když budete naštvaní a ve stresu, neobviňujte se více, než je nutné. To se může stát každému. A kolegové vám navíc ztracenou věc pomohou najít.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev
Jste spokojení s tím, jak vám hvězdy v tomto měsíci přejí. Je to skvělý základ, ale zdaleka to není všechno. Je třeba podpořit jejich vliv vlastním přičiněním. Začněte tím, že si dnes zakážete pesimistické myšlenky. Blokujete si jimi příliv štěstí.

 

Panna
Máte se svým životem velké plány, ale dnes se vám bude zdát, že jsou nedosažitelné. Nepropadejte skepsi, musíte na to jít úplně jinak. Nesnažte se dosáhnout chaoticky všeho najednou. Vyberte si jeden plán a začněte jej pak naplňovat krok za krokem.

 

Váhy
Určitá věc v zaměstnání se vám dnes bude jevit jako naprostý nesmysl. Než to dáte hlasitě najevo, přemýšlejte, zda si tím neuškodíte. To je totiž velmi pravděpodobné, planety vám chystají pastičky, do kterých můžete spadnout. Toto je jedna z nich.

 

Štír
V určitou chvíli se vás dnes zmocní pocit, že pokud nemůžete říct nic pozitivního, je lepší mlčet. Mýlíte se, není nutné pronášet jen líbivé věci. Problémy je nutné pojmenovat. A lidem také často pomůže, když slyší pravdu, ne jenom sladké řečičky.

 

TAROT DNE
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 3 karty! Tarot vám předpoví, co vás potká, čeho se máte držet a čeho se stranit.


Střelec
Vaši známí a přátelé se na vás často obracejí s prosbou, abyste jim pomohli v navrhování úprav a dekorací různých míst. Máte vytříbený vkus, smysl pro detaily a jste mimořádně kreativní bytosti. I dnes dokážete, že jste vážně líheň skvělých nápadů.

 

Kozoroh
Těsně před odchodem na víkend dostanete nabídku na kvalifikovanější pozici s lepším platem. Bude ale vyžadovat také větší míru zodpovědnosti a více času. Budete tak mít o čem přemýšlet. Než se rozhodnete, zvažte všechny klady i zápory takového místa.

 

Vodnář
Přes týden jste se museli zabývat řadou pracovních problémů a mnohé jste nevyřešili. Ale dnes je pátek a tak je zamkněte do kanceláře při odchodu z práce. Ony tam na vás počkají do pondělí. Vy se jimi už nezabývejte a zajděte si večer do společnosti.

 

Ryby
I když některé věci dnes budou zpočátku vypadat slibně, nakonec se nepohnou očekávaným směrem. Například z šéfova úsměvu a jeho slov usoudíte, že je povýšení brzy na spadnutí. Nakonec se vás zeptá, zda bude váš kolega dobrým vedoucím nové pobočky.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře