Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 20.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 20.04.2018, 00:00 | 20.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 20.4.2018 podle hvězd.

Beran 

Budete dnes bojovat se svými sklony k arogantnímu chování a vychloubání. Pokud chcete okolí za každou cenu oslnit, jsou i jiné možnosti. Stejně tak pokud chcete někoho upozornit na jeho chyby či nevhodné jednání. Takto byste shodili jen sami sebe.

 

Býk
Dnešní den pro vás bude po všech stránkách příjemný. Přijdou možnosti k rozšíření obzorů, čeká vás příliv energie a dařit se bude rovněž na poli lásky. Nenechte si proto ujít jedinou příležitost k tomu, abyste obohatili svůj život o více radosti.

 

Blíženci
Často se snažíte a výsledky mnohdy neodpovídají vynaloženému úsilí. Dnes se o tom přesvědčíte a bude to dost frustrující. Planety totiž zkouší vaše odhodlání dotáhnout věci do konce. Přesvědčte je o tom, že je hodně silné a získejte jejich podporu.

 

Rak
Manželské páry to mají v tomto měsíci docela těžké, planety se totiž rozhodly testovat pevnost vztahu a také vzájemnou toleranci obou partnerů. A tak není nouze o pořádné výbuchy emocí. Dnes se na jeden takový připravte a snažte se být diplomatičtí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev
Dnes se připravte na napětí a zvýšený stres, zejména, co se týká pracovní oblasti. Jste už ostřílení profesionálové, které to nepřekvapí, takže vše zvládnete. Přesto si pořádně oddechnete, až vám skončí pracovní doba a budete moci vyrazit k domovu.

 

Panna
V tomto týdnu jste tvrdě pracovali, a tak se dnes připravte na pokles vitality. Nemůžete se divit, nejste stroje. Udělejte jenom to, co musíte a nalaďte se na jarní víkend. Hlavně se už nad ničím nerozčilujte a nic neřešte, nervy máte jenom jedny!

 

Váhy
Pokud chcete vydělat nákupem a prodejem nemovitostí, využijte tohoto období a do konce měsíce něco podnikněte. Musí jít však o legální obchod. Dnes se zamyslete, jak by se vše dalo nejlépe provést. Chce to odvahu a fantazii a obojího máte dostatek.

 

Štír
Dnes si dávejte větší pozor na komunikaci, především v rámci rodiny. Dostanete lekci, proč je nezbytné být dostatečně tolerantní. Někdy zkrátka umanutě lpíte na maličkostech, a to pak vyvolává zbytečné třenice a konflikty. Zamyslete se tedy nad tím.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec
Nenechte se dnes strhnout přehnanými emocemi. Snažte se jim za každou cenu ubránit, protože budete muset řešit hodně vypjatou situaci. Realisticky přitom uvažujete jenom tehdy, když jste v pohodě. Abyste to zvládli, musíte zachovat chladnou hlavu.

 

Kozoroh
Máte dnes dojem, že není nic, do čeho byste se nemohli pustit. Limity, které jste si dosud dávali, pro vás přestávají platit. Svým způsobem je to skvělá motivace k tomu, abyste odhodili nedostatek sebedůvěry, který vás často drží při zemi. Zbytečně!

 

Vodnář
Dnešní den se bude vyznačovat zvýšeným shonem. Nebude to však jen negativní věc, přinese s sebou totiž mnohé nové příležitosti. Rozhodně se jich chopte, využijte jich! Důležité je, abyste je ve všeobecném zmatku nepřehlédli a neutekly vám před nosem.

 

Ryby
Dnes budete mít skvělý den. Konečně! Už ráno pocítíte jeho blahodárné energie. Věci se vám budou dařit, vaše pevná vůle vás dovede tam, kam dojít chcete. Máte zkrátka dobrý vítr v plachtách. Ten se vás bude držet i v příštím týdnu. Směřujte k úspěchu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře