Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 27.4.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 27.04.2018, 00:00 | 27.04.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 27.4.2018 podle hvězd.

Beran
I když vám dnes půjde hodně věcí pořádně na nervy, nezbude vám, než se ovládnout a trpělivě se s nimi vypořádat. Bude vás to sice stát více sil, než obvykle, ale budete mít ze sebe dost dobrý pocit. Odvážně se jim totiž postavíte a zvítězíte se ctí.

 

Býk
Pokud budete vidět věci černě a držet se pesimistického smýšlení, pak si smůlu vážně přivoláte. Dnes budete mít sklony vidět svou budoucnost jako sérii katastrofických příhod. Myslete na to, že vás potkají samé dobré věci a hned se vám zlepší nálada.

 

Blíženci
Dnes budete poněkud nervózní z víkendu, protože jste si nestačili naplánovat žádný program. Pocit, že nemáte nic připraveno vás stresuje. Co řeknete partnerovi a rodině? Nepanikařte a přemýšlejte, ještě je čas něco vymyslet. Vy to určitě zvládnete!

 

Rak
V určitých chvílích vás dnes trpělivost opustí dříve, než je obvyklé. Prostě na vás doléhá hektické tempo těchto dnů. Musíte více odpočívat. Na víkend si tedy naplánujte relaxační program, vyrazte na hory, do lázní, na festival. Děláte to pro sebe.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev 

Pátek je den, který máte rádi už od dětství. Dnes bude navíc plný pohodové energie, dokonce tak, že tomu po hektických dnech ani nebudete chtít věřit. Nalaďte se na přicházející víkend a užívejte si klidu. Vždyť si ho zasloužíte. Uvolněte se konečně!

 

Panna
Dnes máte dojem, že byste mohli přeběhnout Saharu nebo začít lámat skály holýma rukama. Kus práce, který odvádíte, je obrovský a kolegové se nestačí divit, kde berete na konci týdne tolik elánu. Problém je, že to sami nevíte, a tak nemáte odpověď.

 

Váhy
Stanete se dnes miláčkem svého okolí. Planety způsobí, že se na každého budete usmívat a zářit dobrou náladou. Pracovní týden tak zakončíte prima dnem. Odpoledne nebo večer se vypravte někam za zábavou, užijete si to a budete skvělými společníky.

 

Štír
Vyventilujte ze sebe všechny vnitřní chmury, rozmrzelost a obavy pohybem. Projděte se po práci domů pěšky, nadýchejte se čerstvého vzduchu a uvidíte, jak hned přijdete na jiné myšlenky. Doma si můžete zacvičit, i to spolehlivě pomáhá upustit páru.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA KVĚTEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Střelec
Hvězdy tvrdí, že pokud se jim dostane vaší spolupráce, pak vám jejich energie přinesou peníze navíc do vašeho rodinného rozpočtu. Buďte tedy dnes i v dalších dnech připraveni na nové příležitosti a sami je aktivně vyhledávejte. Jinak máte smůlu!

 

Kozoroh
Lidé se vám rádi chodí svěřovat. Dnes se opět stanete vrbou, za kterou přijde někdo se svými starostmi. Trpělivě ho vyslechněte, nezlehčujte jeho starosti, i když by se vám zdály malicherné. Povzbuďte takového člověka, je to v tuto chvíli důležité.

 

Vodnář
Vaše finanční situace vás nyní právem hřeje u srdce. A brzy se k vám ještě další peníze přikutálí. Podívejte se proto dnes na nabídku obchodníků a poohlédněte se po věci, po které touží vaši blízcí. Je čas na příjemné překvapení, tak jim ho připravte.

 

Ryby
Dnes počítejte s tím, že se stanete terčem kritiky. Konstruktivní vás může pozitivně nakopnout, pokud si z ní vezmete ponaučení. Pokud se do vás ale někdo stále strefuje kvůli malichernostem, je čas se bránit. Nenechte si nic takového rozhodně líbit!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře