Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 4.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 04.05.2018, 00:00 | 04.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 4.5.2018 podle hvězd.

Beran 

Budete dnes preferovat soukromí. Snažíte se totiž dopátrat toho, co se ve vás odehrává. Díky hvězdám máte zájem o vše nové a originální. Každý prvek, obohacující váš život, je pro vás vítaný. Důležité je najít míru a nic nehnat do zbytečných extrémů.

 

Býk
Od rána budete mít chuť se bavit. Není důvod, proč byste se tomu měli bránit. Pozitivní myšlení a optimismus pomáhá skvěle se odreagovat a navíc se s úsměvem dají snadno vyřešit i nepříjemné záležitosti. Vyzkoušejte tedy dnes hravý přístup i v práci.

 

Blíženci
I když se snažíte všechno zvládnout, přes všechno úsilí a dobré úmysly spoustu věcí nestíháte. Dnes se vám připomenou přátelé, vaši blízcí také budou něco potřebovat a vy sami máte kopec úkolů. Je čas zvolnit, jinak se sesypete. Nemáte k tomu daleko.

 

Rak
Dnes budete hodně přemýšlet nad tím, co se ve vás poslední dobou děje. Některým pocitům se totiž marně snažíte porozumět a dost vás to mate. Pokud vás to neobtěžuje, nechte je plynout, samy za čas přejdou. Jinak se nestyďte poradit s odborníkem.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Připravte se, že dnes budete hodně bojovat se svou netrpělivostí. Musíte si dát pozor na ukvapené reakce, které vás mohou dostat do nepříjemných situací a způsobit velké problémy. Bude to chtít pořádnou dávku sebeovládání. A toho přece máte dostatek!

 

Panna
V tomto období dochází k prudkému zvýšení vašich ambicí. A také k odhodlání směřovat ke svým cílům i přes překážky. To vede k vyšší angažovanosti v práci. Pokud to vydržíte, jste na nejlepší cestě z aktuální planetární konstelace vytěžit maximum.

 

Váhy
Budete dnes řešit, kolik záhad života jste ještě neprozkoumali a čemu všemu jste zatím nestačili přijít na kloub. Není třeba přemýšlet nad složitostmi. Někdy úplně postačí změnit svůj příliš jednoduchý pohled a hned budete v mnoha ohledech moudřejší.

 

Štír
Fyzicky se dnes budete cítit celkem dobře, horší to ale bude s vaší duševní kondicí. Zamyslete se nad tím, jak dlouho se to už táhne. Pokud je to otázka posledních dní, pak to může souviset s vlivem planet. Pokud to trvá déle, zvažte návštěvu lékaře.


TAROT ROZHODNUTÍ
Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se. Ponořte se do zkušeností našich předků a vytáhněte si své 3 karty!

 

Střelec
Hektické tempo těchto dnů vás kupodivu nestresuje, ale dobíjí vám baterie. Intuitivně totiž cítíte, že je tento měsíc bohatý na nové šance. Nenechte si žádnou z nich proklouznout mezi prsty, ani tu, která přijde dnes. Stojí za to se o ni zajímat.

 

Kozoroh
V pátek vás překvapí častý výskyt vyhrocených situací. Ovládněte své emoce a řešte věci v klidu, i když byste v určitých okamžicích nejraději někoho poslali do ošklivých míst. Tak se vám podaří uklidnit mnohé spory a nakonec dojít i ke kompromisu.

 

Vodnář
Dejte si v tomto měsíci pozor na chybný odhad. Ani dnes tuto informaci nepodceňujte a do důležitých věcí se nepouštějte bez rady či asistence odborníků ve svém oboru. I jejich výběr zvažujte a konzultujte s rodinou nebo přáteli. Buďte hodně opatrní.

 

Ryby
Na konci týdne jste poněkud unavení a přetažení. Proto budete mít dnes sklony překrucovat význam všeho, co vám kdo řekne a obracet to ve snahu vás urazit. Pomůže vám, pokud přesunete některá jednání na příští týden. To už vám pak půjde mnohem lépe.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře