Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 11.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 11.05.2018, 00:00 | 11.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 11.5.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes ucítíte, jak z vás doslova spadne stres, který se ve vás během pracovního týdne nahromadil. Svou energii a dobrou náladu investujte do věcí, které vám přinášejí radost. Nemusíte přece pořád dělat něco, co musíte. Prostě vypněte a relaxujte.

 

Býk
Máte své vzory jako každý člověk, ať už se to týká práce, studia, koníčků nebo sportu. Dnes si uvědomíte, že se jim nikdy nevyrovnáte. Nesmí to být důvod ke smutku, zvolte si svou vlastní cestu a jděte po ní. I tak dosáhnete toho vysněného cíle.

 

Blíženci
Boj o získání obdivu okolí je pro vás poměrně vyčerpávající. Tím spíš, že mu teď věnujete spoustu času a vkládáte do něj hodně svého úsilí. Dnes po práci zahajte víkend a začněte tím, že si dopřejete něco příjemného, co máte rádi. Chce to relax!

 

Rak
Nevyhnete se dnes myšlenkám na to, jak změnit svůj život k lepšímu. Máte dojem, že je to jeden velký stereotyp. A to vás ubíjí. Spíše se ale zamyslete nad tím, jestli nejste jen pesimisté a škarohlídi, kteří vidí věci zbytečně černě. Tak jak to je?

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev
Dnes nečekaně odhalíte zdroje financí, nad kterými jste zatím nepřemýšleli. Pokud podnikáte, půjde o nové zboží nebo obchodní partnery, u zaměstnanců o přivýdělek nebo vás někdo osloví se zájmem o odkoupení něčeho z vašeho majetku. Využijte toho.

 

Panna
Zatoužíte dnes po zvolnění tempa a menší porci pracovních úkolů. Těmi jste totiž už přesyceni. Tak to vydržte, pracovní týden máte za sebou, před vámi je víkend. Můžete si udělat program dle svých představ. Je jen na vás, kolik v něm bude relaxu.

 

Váhy
Jako děti jste měli své idoly. Napadlo vás někdy, jak se mají teď? Co dělají? Jak žijí? Podívejte se dnes na internet, zda se vám o nich podaří dohledat nějaké zprávy. Jistě nebudou u všech plné lesku. Nejste zdaleka jediní, komu se někdy nedaří!

 

Štír
Naplánujte si už dnes na nadcházející víkend program, který vám zlepší náladu. Sami víte, co vám přináší radost. Pomůže vám to nabrat sílu a bude se vám lépe čelit náročnému období, kterým právě procházíte. Budete také mnohem přívětivější k okolí.

 

KVĚTNOVÝ TAROT
Zjistěte, čeho byste se měli v nejbližším měsíci vyvarovat a čemu jít naopak vstříc. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly rozhodnout se!

 

Střelec
Některá z oblastí vašeho života potřebuje zvýšenou aktivitu. Sami víte, která to je, tak se na ni zaměřte. Pokud můžete cokoliv udělat pro vylepšení dané sféry, pak s tím neotálejte a začnete už dnes. Děláte to hlavně pro sebe a svou životní pohodu.

 

Kozoroh
A je to tady! Máte jeden konkrétní, neustále se vracející problém, který jste dosud nebyli schopni vyřešit. Dnes se vám opět připomene a vyvolá ve vás jen rozčilení a stres. Je už opravdu vhodné, abyste se mu přestali vyhýbat a skoncovali s ním.

 

Vodnář
Sami sice nemáte kritiku v lásce, dnes ale budete v pokušení kriticky ohodnotit práci kolegů. Jakkoliv by byly vaše poznámky oprávněné, vysloužili byste si jenom zlost a naschvály. Tak se toho radši zdržte a dělejte si svou práci poctivě jako dosud.

 

Ryby
Jste velmi upřímní a bezprostřední. Vaše pravdomluvnost je někdy skoro jako zbraň, občas s ní zasáhnete bezbranné a nepřipravené lidi. Dnes se vám zase podaří šlápnout vedle a nebude chybět mnoho, abyste se do krve pohádali. Něco s tím udělejte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře