Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 18.5.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 18.05.2018, 00:00 | 18.05.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 18.5.2018 podle hvězd.

Beran
Dnes bude u vás doma pořádně horko a to bez ohledu na počasí venku. Některé své názory totiž budete hájit tak plamenně, že to málem způsobí požár. Čeká vás proto dost vzrušená diskuze s ostatními členy domácnosti, které si tím proti sobě popudíte.

 

Býk
Budete se dnes vracet v myšlenkách do minulosti. U některých záležitostí je to přínosné, u jiných vám to může spíš ubližovat. Snažte se proto raději žít přítomností a neohlížet se zpátky. Příjemné jsou také optimistické myšlenky na vaši budoucnost.

 

Blíženci
Nepřehánějte to dnes se svou soběstačností, každý někdy potřebuje pomoc druhých lidí. A stejně tak nepohrdejte těmi, kterým se samostatnosti nedostává. Važte si důvěry člověka, který se vám přijde svěřit a požádat vás o pomoc. V klidu ho vyslechněte.

 

Rak
Už jste se v životě mnohokrát přesvědčili o tom, že dobře vyladěná psychika je nezbytná k tomu, aby váš organismus dobře fungoval. Máte před sebou víkend, tak si dnes promyslete, co uděláte pro to, abyste si občerstvili nervy a dopřáli jim odpočinek.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Lev
Pokud potřebujete požádat o hypotéku nebo jinou finanční podporu, pak ode dneška půjde vše snadněji. Díky planetárním vlivům vás okolí vnímá pozitivně a snadno si získáváte důvěru. Veškerá jednání budou mít mnohem hladší průběh, než byste očekávali.

 

Panna
Hvězdy ve vás povzbuzují touhu uskutečnit velké projekty, které nosíte v hlavě. Základem úspěchu je však strategické plánování. Proto si dnes vše rozvrhněte, abyste se nepouštěli do více věcí najednou. Nic byste nedotáhli do konce, tudy cesta nevede.

 

Váhy
Konec pracovního týdne přinese emotivní okamžiky. Rušno bude zejména na domácí frontě. Nepůjde naštěstí o nic zásadního a dramata se konat nebudou, ale i nepříjemné diskuze dokážou pořádně otrávit ovzduší. Hlavně se nenechte strhnout k větším hádkám.

 

Štír
Využijte svůj talent a schopnosti k tomu, abyste si zařídili šťastný a spokojený život. Pokud jste jej dosud nevyužívali, je čas začít. Dnes se zaměřte na to, jakým způsobem své nadání zúročit. Budete opravdu překvapení, na co všechno přijdete.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Strávíte dnes hodně času u internetu. Jste rozhodnuti přesvědčit své blízké o tom, že vaše volba prázdninové dovolené je skvělá. Dali vám najevo, že o tom nejsou zcela přesvědčeni, tak děláte vše pro to, abyste jejich názor změnili. Kdo má pravdu?

 

Kozoroh
Peníze budou dnes hlavním tématem, které budete řešit se svým protějškem nebo obchodními partnery. I když se v mnoha ohledech nebudete moct shodnout, pamatujte na to, že můžete najít kompromis. Buďte vstřícní k názorům těch druhých a respektujte je.

 

Vodnář
Od rána budete nosit v hlavě všechno možné, ale práce to nebude.
Pravděpodobně za to může přicházející víkend. Přesto se snažte v zaměstnání co nejvíce soustředit, ať nenasekáte zbytečné chyby. Za problémy by to tedy nestálo. Nekomplikujte si život.

 

Ryby
Pátek přinese napětí v mezilidských vztazích. Jak na pracovišti, tak také doma. Zatněte zuby a snažte se to vše zvládnout. Je to v tomto měsíci poslední projev zlomyslnosti některých planet. Od zítřka se věci začnou měnit a dojde k uvolnění tenze.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře