Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 15.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 15.06.2018, 00:00 | 15.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 15.6.2018 podle hvězd.

Beran 

Pokud toužíte po samostatném podnikání, klidně dnes můžete udělat první kroky. Převeďte své nápady do reality co nejdříve, ale předtím se ujistěte, že se dokážete sami uživit. Budete mít zákazníky na své zboží nebo služby a znáte svou konkurenci?

 

Býk
V tomto měsíci je pro vás snadné se zamilovat. Novou šanci dostanete i dnes. Problém je však v tom, že jste v červnu se svými city hodně nestálí a přelétaví. Rozmyslete si proto dobře, jestli pro vás má smysl do nového vztahu jít a jednejte férově.

 

Blíženci
Připravte se na to, že dnes nic nepůjde hladce. Každou chvíli se objeví nějaký zádrhel, který budete muset řešit a který vám otráví náladu. Nenechte se tím rozhodit, ovládněte své rozčilení. Myslete na to, že už večer bude zase lépe. Můžete se těšit!

 

Rak
Zatímco po intelektuální stránce dnes budete zářit a hravě se poperete i s náročnými úkoly, fyzická kondice vás naopak potrápí. Pokud to jenom trochu jde, odložte na jiný den všechno, co je namáhavé. Raději odpočívejte a netrhejte žádné rekordy.

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev
Pokud zvažujete, že si vezmete půjčku nebo hypotéku, buďte v tomto měsíci opatrní. Jakékoliv špatné rozhodnutí v oblasti financí je v tomto měsíci cesta k problémům v budoucnosti. Pořádně zvažte, zda musíte spěchat a nepočká to do příštího měsíce.

 

Panna
Doma teď máte pohodové ovzduší. To je přesně to, co vám dokáže vždy dodat dobrou náladu a energii. Vědomí jistého útočiště je pro vás důležité a hodně pro vás znamená. Zejména, pokud jste všichni naladěni na stejnou vlnu. A tak to bude právě dnes.

 

Váhy
V tomto měsíci máte o pohodové dny docela nouzi. Proto si važte toho dnešního, který bude klidný a plný optimismu. Nemusíte tímto způsobem uvažovat vy sami, budete ale potkávat lidi, kteří jsou takto naladěni. A optimismus je celkem dost nakažlivý.

 

Štír
Vaši kolegové se dnes budou chlubit tím, kam vyrazí v létě na dovolenou. Vy ještě nemáte zakoupený žádný zájezd, tak vás to trochu štve. Není nic jednoduššího, než se podívat na nabídku a vybrat si, v čem je problém? Už jste to mohli udělat dávno!

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec
Zvažujete, čím byste mohli své rodině udělat radost. Nemusíte vymýšlet velké věci. Dnes třeba postačí, pokud nebudete tak puntičkářští a přestanete s věčnými otravnými poznámkami. Začínají z vás být suchaři, kteří jen poučují a kárají. Co vy na to?

 

Kozoroh
Musíte se dnes soustředit na to, abyste dobře roztřídili informace, které se k vám dostanou. A také abyste s nimi správně zacházeli. Ty méně důležité dejte stranou, ty důležité zpracujte a vytěžte z nich to nejlepší pro sebe. Umíte je správně využít?

 

Vodnář
Mrzutá nálada, která se vás dnes drží, se rozhodne dělat vám společnost po celý den. Ještě, že máte přátele! Ti vás z ní dostanou a vytáhnou vás z deprese. Zajděte si s nimi někam posedět, abyste přišli na jiné myšlenky a pořádně se odreagovali.

 

Ryby
Dnes budete zahledění sami do sebe. Bude to důvodem ke konfliktu s vašimi blízkými, kterým se zdá, že se to děje moc často. Podle nich se málo zajímáte o to, co se děje doma a staráte se jen o to, co zajímá vás. Nemyslíte, že mají vlastně pravdu?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře