Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 29.6.2018 podle hvězd.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 29.06.2018, 00:00 | 29.06.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek, 29.6.2018 podle hvězd.

Beran
Dlouhodobě potlačované negativní emoce a frustrace dnes vyplavou na povrch a způsobí nepříjemnou situaci. I když vám z toho nebude dobře, nakonec to přinese užitek. Každá bouřka totiž vyčistí vzduch a budete se moct na problémy podívat s nadhledem.

 

Býk
Neházejte dnes odpovědnost za své chyby na ostatní a poučte se z nich. Přiznat svůj omyl dokážou jenom silní lidé, tak všem ukažte, že právě takoví jste. Neberte to jako důvod k přehnanému studu, každý někdy šlápne vedle, tak to vezměte s nadhledem.

 

Blíženci
Máte před sebou dva dny zaslouženého odpočinku. Během celého týdne jste překypovali elánem, a tak jste si zapomněli šetřit síly. Naplánujte si víkend s pobytem v přírodě a rozumnou tělesnou aktivitou. Tak můžete příjemným způsobem dobít baterie.

 

Rak
Sáhněte si dnes do svědomí. Sami dobře víte, že vám v tomto období schází pokora. Vaše okolí vám to promíjí, protože je na vás spolehnutí a jste navíc lidmi, kteří nikoho v nouzi nenechají bez pomoci. Přesto nad svým přístupem k životu zapřemýšlejte.


ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Lev
Dnes se vám bude dařit prakticky vše, na co sáhnete. I vzájemná komunikace s blízkými a přáteli. I tam, kde to zaskřípe, dokážete najít společnou řeč. Vyrazte si proto společně někam ven a vychutnávejte všechny půvaby léta. Stojí to rozhodně za to!

 

Panna
Snažte se dnes a v dalších dnech vyhýbat lidem, kteří jsou ve svých postojích příliš radikální a odmítají názory druhých. Jednání s nimi by pro vás bylo velmi vysilující a stres je to poslední, co teď potřebujete. Zaměřte se na volné dny před vámi.

 

Váhy
Vše, co souvisí s vaším osobním rozvojem a dokonalým vzhledem, je dnes ideální investicí. Výdaje navíc nemusíte nijak přehnaně kontrolovat, tak si můžete dopřát luxus a hýčkat se. Váš vzhled sehraje důležitou roli při získávání nového zaměstnání.

 

Štír
Dnes budete mít den jako malovaný. Vlastně jste v období, kdy to není nic výjimečného. Vaše dny jsou úspěšné a plné slunce, nejenom kvůli tomu, že je léto. Snažte se z toho pro sebe vytěžit maximum. Dokážete vše, pro co se rozhodnete, tak do toho!

 

TÝDENNÍ TAROT
Vytáhněte si ZDARMA tarotovou kartu s výkladem pro každý den v týdnu!

 

Střelec
Prožíváte velkou vlnu úspěchu, ale to vám nebrání v tom, abyste zůstali citliví vůči potřebám svého okolí. Také dnes pomůžete někomu, kdo se ne vás obrátí se svými problémy. I kdyby to bylo jenom vyslechnutím a dobrým slovem, je to důležitá pomoc.

 

Kozoroh
Budete dnes mít sklony jednat impulzivně a rychle. Jste na konci pracovního týdne přetažení. Takto ale k úlevě nedojdete, spíš si zaděláte na další starosti z možných následků své roztržitosti. Uklidněte se, červen zítra končí. Už brzy bude lépe.

 

Vodnář
Dnes se vám bude obtížně spolupracovat s okolím, ať už půjde o kolegy anebo rodinné příslušníky. Bude docházet k nedorozuměním, průtahům a komplikacím. Snažte se přesto zachovat klid, podrážděnost vám v ničem nepomůže, naopak vše jenom zhorší.

 

Ryby
Připravte se dnes na nějaký druh kontroly. Pokud máte vše v pořádku, není čeho se bát. Nemusí jít jenom o kontrolu z úřadů, ale zastihnout vás může třeba v podobě revizora dopravního podniku. Buďte připraveni a nenechte se ničím podobným zaskočit.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře