Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek, 17.2.2017 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 17.02.2017, 00:55 | 17.02.2017, 00:55 | doma.cz

Pátek, 17.2.2017 podle horoskopu.

Beran

Měli byste tento den zasvětit vzdělávání sebe samých, ať už chodíte někam za studiem nebo se vzděláváte jenom pro vlastní potřebu, situace si bude žádat váš elán a nasazení. Pak můžete získat i velmi nečekané a milé výsledky, které vás překvapí.

 

Býk
Bude vás bavit zkoušet nové věci, i když času budete mít díky práci poskrovnu, přesto byste neměli opomíjet rodinné příslušníky. Zvláště proto, že v rámci rodiny vzniká lepší soulad, opět jste jedna ruka, užívejte domácí pohody a zapomeňte na potíže!

 

Blíženec
V pátek vám bude zatěžko dělat něco jenom proto, že to dělají všichni ve vašem okolí. Budete mít navíc poměrně jasné argumenty, proč něco chcete nebo nechcete, tak si stůjte za svým a nebojte se některé věci ve vašem životě měnit prostě k lepšímu.

 

Rak
Vhodnou volbou je dnes například pomoc svým potomkům při studijních záležitostech. Chystají se k přijímací zkoušce nebo je čeká nějaká školní olympiáda? Povzbuzujte je a snažte se být co největší oporou při jejich přípravě, pomůžete tím i sobě.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!
 

Lev
Nebudete stíhat všechno, co byste si přáli, ale dovedete být i tak spokojení, protože dobře víte, že má všechno svůj čas. Odhodlejte se dnes ale dokončit něco, co by vám dělalo velké potíže při nesplnění termínu, tam totiž takto argumentovat nelze.

 

Panna
Výhodou je v tomto období to, že se vzájemně doplňujete a shodujete s ostatními členy rodiny. Hodně zdaru! Pracovně vám také nic chybět nebude, i když byste si dokázali představit nějaké schopné pomocníky k ruce, ale co není, může brzo být, uvidíte.

 

Váhy
Dnešek vás trochu pocvičí v trpělivosti, ale nemělo by se dít nic převratného, takže se určitě nemusíte strachovat předem. Bude ovšem zapotřebí nenechávat věci náhodě a plnit si svoje povinnosti na sto procent, pak se nebudete muset ničeho obávat.

 

Štír
Neházejte dnes v žádném případě vinu na druhé, i kdyby to mělo být tak na půl, mohli byste si totiž velmi ošklivě zavařit, protože nejenže by to kolegové vzali špatně, ale šéf by vás pak mohl mít za žalobníky. V kruhu rodinném vám při dnešku bude lépe.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
V pátek se nepřepínejte, mohli byste si velmi brzo začít připadat vymačkaní jako citron. A kdopak to má na svědomí? Je to samo mocné Slunce, které převléká kabát a nutí vás k většímu odpočinku. Tak byste to neměli brát rozhodně tedy na lehkou váhu.

 

Kozoroh
Netrapte se, že stále nemáte některé věci ještě hotové a finance skomírají. Stoprocentně máte na to, abyste se přičinili o zlepšení situace! Co se týče investic do bydlení, nyní na ně raději zapomeňte. Věnujte se jenom tomu teď opravdu důležitému.

 

Vodnář
Milé pozvání vám zvedne náladu a vy dovedete svět okolo vidět hned v mnohem zářivějších barvách, tak zbytečně nesmutněte kvůli některým minulým šrámům, přítomnost je krásná, tak ji sebou nechte hezky prostoupit. Dovedete toho pak vskutku spoustu.

 

Ryby
Je na čase sednout si a prodebatovat nějaké záležitosti, kromě své rodiny, také s nejlepšími přáteli. Mohou vám totiž dát skvělou motivaci a vnuknout taková řešení, že zůstanete sami překvapeni. Pak se věci konečně pohnou tím správným a dobrým směrem.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře