Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek 13.7.2018 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 4
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 4
aktualizováno 13.07.2018, 00:00 | 13.07.2018, 00:00 | doma.cz

Pátek 13.7.2018 podle horoskopu.

Beran
Dnes se probudíte s pořádně mrzutou náladou! Naše babičky tomu říkaly vstát levou nohou. Nebudete šetřit jízlivostí a ironií a také kritika bude z vašich úst znít celý den. Pokud takové rozpoložení nedokážete ukočírovat, jděte ostatním radši z cesty.

 

Býk
Očekávejte dnes zvýšené množství hloupých poznámek na vašem pracovišti. Nemusí se týkat přímo vás nebo kvality vaší práce, ale budou létat vzduchem a vy je budete muset chtíc nechtíc poslouchat. Nijak se k nim nevyjadřujte, prostě je jenom ignorujte!

 

Blíženci
Na konci týdne se do vás zakousla pořádná rozmrzelost a líbí se jí u vás tak, že se vás nechce pustit. Doufáte, že o víkendu se vaše nálada zlepší a bude to pro vás vysvobození. Domluvte se tedy už dnes s přáteli, že byste ho mohli strávit spolu.

 

Rak
Trávíte poslední dobou hodně času u internetu, kde hledáte dovolenou. Pokud však chcete vyrazit na zajímavý pobyt last minute, musíte kontrolovat nabídky několikrát denně a také na ně rychle reagovat. Dnes by se vám mohl podařit velmi výhodný nákup.

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!
 

Lev
Dnešek je další ze dnů, kdy se do vašich kariérních a finančních záležitostí bude vkrádat napětí a rozčilení. Nesmíte se tím nechat vykolejit, ne vždycky jde všechno jako po másle. Naštěstí jste silné znamení a máte dostatek sil vše hravě zvládnout.

 

Panna
Můžete dnes i v dalších dnech klidně zkusit získat půjčku nebo hypotéku. Vše půjde hladce a v příjemné atmosféře. Jedinou výjimku tvoří ty Panny, které už mají se splácením problémy. Brát si nový úvěr na splátky starého vede k obrovským problémům.

 

Váhy
Dnes se dostanete do konfliktu s rodinou kvůli nějaké malichernosti. Je to signál, že o nadcházejícím víkendu potřebujete opravdu vypnout a jenom odpočívat. Vaše nervy začínají být totiž dost přetížené a proto snadno vyletíte jako čertík z krabičky.

 

Štír
Láska je už cítit nablízku! Nezadaní, pokud ještě nejste zamilovaní, brzy budete. Každopádně už ode dneška máte velkou šanci najít to, co dlouho hledáte. Problém je v tom, že se podobná příhoda může stát i zadaným a tam to zavání velkým malérem.

 

APLIKACE ZDARMA: HODÍME SE K SOBĚ?
Je to ten pravý? Je to ta pravá? Ověřte si právě teď, jaké máte šance na trvalou lásku!
 

Střelec
Bude dnes třeba, abyste si dobře zorganizovali práci, jinak nevyjdete ze zmatků. A to je to poslední, co byste v pátek potřebovali. Chcete přece odejít na víkend s klidnou hlavou! Neřešte více věcí najednou, vše dotáhněte do konce a zkontrolujte.

 

Kozoroh
Dnes je jeden z pohodových dnů, které vám v tomto měsíci planety dopřávají. Všude, kam přijdete, přinášíte s sebou dobrou náladu. Přesto ve svém nezdolném optimismu nepřehlédnete člověka, který potřebuje pomoc a rádi mu ji poskytnete. Jako vždy!

 

Vodnář
Při plnění intelektuálních úkolů se dnes budete cítit unavení a bez energie. Přitom jindy se jich zhostíte s lehkostí. Kvůli vlivu hvězd byste teď raději dali přednost pořádné fyzické dřině. Vydržte, už je pátek a o víkendu načerpáte potřebnou sílu.

 

Ryby
Doma to u vás teď není příliš růžové. Planety se zkrátka snaží, aby bylo stále co řešit. Dnes to už pociťujete jako hodně únavné a vyčerpávající. Nedá se nic dělat, musíte se s tím pro tyto dny smířit. Zase bude mnohem lépe. A to už v příštím měsíci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře