Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 20.3.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 20.03.2017, 00:00 | 20.03.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 20.3.2017 podle hvězd.

Beran
Slunce dnes ještě posílí vaše už tak silné hvězdy, a tak se těšte na příliv vitality a energie. Ne, že byste jí měli poslední dobou málo, ale další navíc jistě neublíží. Bude se dařit realizaci všech plánů i odvážných, narychlo nastřelených návrhů.

 

Býk
Dnešní den vám přeje ve všech sférách vašeho konání. Nezapomínejte však, že přijdou i dny další! Ty potřebujete snad ještě víc, protože vás zklidní. Chcete-li totiž využít konstelací, musíte si rozmyslet, co vlastně chcete. Proto buďte opatrní.

 

Blíženci
Dnes vstoupí Slunce do znamení Berana a spustí dlouho očekávaný nový rok. Vám, milí Blíženci, přinese nesmírnou dávku vitality, možnost splnění tajných přání, a také podporu mužského pohlaví. Co to znamená? Přece že máte před sebou báječné časy!

 

Rak
Ode dneška vás Slunce zásobí vyšší dávkou empatie, milí Raci. Ostatní vám proto už nemusí připadat tak nepochopitelní jako dosud, ale stejně se s nimi moc bavit nechcete. Pokud je to možné, naplánujte si samostatnou práci, tak jak to máte nejraději.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA DUBEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Srdeční záležitosti vám nejsou cizí po celý rok, vášniví Lvi, dnešek je však v lásce ještě silnější. Okouzlujete a necháváte se okouzlovat, ale pozor, pokud jste zadaní! Pokud si nemůžete pomoci, budou vás zžírat pochybnosti, zda není čas na změnu.

 

Panna
Dnes začíná jaro a tedy celý nový rok. Pro vás je to start krásného období, i když výrazné zlepšení pociťujete už od začátku března. Tato doba vám přináší řadu novinek a dokonce možnosti početí nebo porodu. Většina nových situací se však týká práce.

 

Váhy
Jste velmi inteligentní a citliví, a tak pro vás nebude problém uvědomit si, že tento týden máte zachovat klid a chladnou hlavu. Hvězdy si pro vás připravily houpačku nálad, a na vás je nebrat si je k srdci. Prostě si s vámi hvězdy trochu hrají.

 

Štír
Trochu se vám dnes uleví, nezkrotní Štíři. V posledních rušných dnech jste zažili tolik skoků a změn, že začínáte být docela unavení. Dnes vám však vysvitne Slunce a rozehřeje kostku ledu ve vaší duši, která vám tak komplikovala pochopení okolí.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec
Nezadaní, zbystřete! Dnes přišel další ze dnů jako stvořených pro seznamování. Dejte si ovšem pozor na přemíru vlastního sebevědomí, které vám poslední dobou narůstá. Můžete tím od sebe odradit skvělého člověka, na kterého čekáte už tak dlouho.

 

Kozoroh
Není divu, že poslední dobou žijete hlavně prací, vždyť se vám daří! V první polovině tohoto týdne před vámi stojí něco, čemu se říká Veliká šance. Rozhodně ji využijte! Vaše vztahy s nadřízenými se prohlubují a vaše nepostradatelnost je patrnější.

 

Vodnář
Slunce vám přináší vitalitu, které ještě více rozjede vaše už tak dobře našlápnuté aktivity, milí Vodnáři. Vaší velkou devízou jsou výřečnost a komunikace. Můžete dosáhnout nebývalých výsledků při jednání na úřadech, ostatní vám více naslouchají.

 

Ryby
Máte skvělé období, milé Ryby! Zdá se, že když slavíte úspěchy v práci, je zaměstnání alfou a omegou vašich myšlenek. Tak to ale není, všechno se točí kolem domova. Mnozí z vás se stěhují, jiní renovují, všichni ale chcete mít domov co nejkrásnější.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře