Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 10.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 10.04.2017, 00:00 | 10.04.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 10.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Slunce s Marsem vás nabíjejí optimismem a energií do práce. Nápady z vás tryskají jako gejzír a kolegové na vás mohou oči a uši nechat. Nedělejte si hlavu, že vás tak trochu svádí nečinnost a nechce se vám hned do realizace. Všechno chce svůj čas.

 

Býk
Máte velkou šanci udělat posun v kariéře. Vedete si skvěle, jste aktivní a nic vám nebrání své kvality prezentovat na veřejnosti. Základy, které položíte v těchto dnech, budou důležité pro budoucí výdělky. Nebojte se ani dost netradičních nápadů!

 

Blíženci
Pašijový týden vás zastihl v nadmíru společenské náladě. Nemusíte se omezovat, choďte z oslavy na oslavu. Vydržíte hodně a doma mají pochopení. Nezadaní, máte ideální konstelaci k seznámení s dobrosrdečným a sečtělým protějškem se smyslem pro humor.

 

Rak
Máte dost netradiční období, ve kterém podléháte touze rozvíjet společenské vazby. Děláte dobře, protože v přátelích často nacházíte oporu. Navíc si teď můžete dovolit netrávit tolik času v práci, Mars s Venuší dohlíží, aby vám šlo vše hezky od ruky.

 

TAROT FINANCÍ
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!
 

Lev
Nemáte teď úplně nejlepší období a nejste na to zvyklí. Nenechte se hvězdami vyprovokovat a zdržte se konfrontací, které by mohly přinést konflikty a nedorozumění. Raději se vrhněte každodenní běžnou rutinu, která je také třeba a kde nechybujete.

 

Panna
Hvězdy vám přinesly další krásný den, milé Panny. Zamilovaní teď mohou pokročit k opravdu vážným životním otázkám, jako je zasnoubení nebo početí dítěte. Profesní posun kupředu na sebe také nenechá dlouho čekat. Vynikáte v komunikaci, využijte toho!

 

Váhy
Všechno šlape jako po drátkách, v práci teď začínáte být opravdovou autoritou. Pěkně vám to zvedá sebevědomí, ale pozor na mentální únavu! Věnujte se dnes všemu, co vás naplňuje radostí. Je vhodný den pro duševní hygienu a tu skutečně potřebujete.

 

Štír
Na pracovišti tak trochu neví, co si o vás myslet, náladoví Štíři. Energičtí, nervózní, pak zase tak vtipní, že se nikdo nechce stát terčem vašich vtípků. Dynamika pracovního prostředí vaši psychiku zatěžuje a dnes se objeví i silná nechuť k myšlení.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNY LÁSKY
Prověřte si váš vztah s partnerem! Bude váš vztah plný vášně nebo hádek? Potkáte novou lásku?
 

Střelec
Jste společenští a sdílní, proto se vám nestane, že by vás práce v kolektivu nudila. Naopak, užíváte si kolegy i klienty! Merkur totiž působí, že se o své pocity a nápady potřebujete dělit s ostatními a jste stimulováni pocity a myšlenkami ostatních.

 

Kozoroh
Hvězdná sestava, která nad vámi bdí, je opravdu záviděníhodná. Vždyť to jistě sami cítíte, že pracovní úspěchy, citové vztahy nebo finance, dosahují intenzity, na jakou ani nejste zvyklí. Využijte výbornou konstelaci k plánování budoucích projektů.

 

Vodnář
Ovládají vaši mysli chmurné, pesimistické a podivné myšlenky? Neznepokujte se a snažte se jim vyvarovat pomocí meditací nebo zklidnění. Všechno jsou to totiž jen chiméry poťouchlých hvězd. Mars a Merkur si teď bezostyšně pohrávají na vašem hřišti.

 

Ryby
Využijte toho, že Merkur s Marsem vám ještě do příštího týdne oddaně slouží. Utužují vaši komunikaci a vytvářejí trvalé kontakty, které budete moci v budoucnu efektivně využít. Také vám přináší zvýšenou schopnost při nejrůznějších jednáních a studiu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře