Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 17.4.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 17.04.2017, 00:00 | 17.04.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 17.4.2017 podle hvězd.

 Beran
Čeká vás další krásný den, aktivní Berani. Ženy se dnes budou chlubit malovanými vajíčky. Možná v souladu s tradicí šlehají ženy pomlázkou nebo je polévají vodou. Neodpírejte si užívání tradic, vždyť Beránek je jedním ze základních symbolů Velikonoc.

 

Býk
Slunce vás bude ještě pár dní nabíjet energií, tak využijte této přízně. I další hvězdní ochránci jsou připraveni tento týden vstoupit do vašich sfér. Přinesou vám zvýšený intelekt, vyřídilku a dokonce i zvýšený sexappeal. Tak krásné Velikonoce!

 

Blíženci
Do nového týdne jste se probudili plni elánu. Kdyby tak mohl takto začínat každý týden - k snídani mazanec a pak koleda! Nebojte se spálit nějakou energii při velikonočních radostech, v druhé polovině týdne vám Mars velkou nálož energie zase dodá.

 

Rak
Až do poloviny tohoto týdne vás Mars zásobuje velkou energií, jste jako parní válec nikdy nebrzdící svou aktivitu. Merkur vám dodává bystrost, takže pomlázka se zaručeně podaří. Pokud se místo koledování rozhodnete pro výlet, také neprohloupíte!

 

KARMA TAROT
Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď!
 

Lev
Merkur s Marsem stále vystrkují růžky! V první polovině týdne budete muset být ještě trpěliví. Stále platí, že největším kamenem úrazu je vaše komunikace. Snažte se příliš nezasahovat do diskuzí a nevyvolávat konflikty. I když to není jednoduché.

 

Panna
Tíhnete ke spolupráci a toužíte po společnosti. Zvyky spojené s Velikonočním pondělím jsou pro vás jako stvořené! Připletete-li se k nějakému sporu, budete požádáni o jeho rozsouzení a dokážete to v klidu a spravedlivě. Vaši blízcí k vám cítí úctu.

 

Váhy
Z hvězd si nic nedělejte. Pokud se na vás chce Slunce kabonit, ať to klidně dělá, nevšímejte si ho. Užijte si pomlázku a Velikonoční pondělí naplno. Nenechte se znervóznit některými frajírky, kteří se na vás budou vytahovat. Jen využívají konstelace.

 

Štír
S nejbližšími je vám moc příjemně, i když v provozu domácnosti nedosahujete maxima. Ale o výkonu to přece není. Nemusíte mít doma všechno nablýskané a stoly se nemusí prohýbat pod domácími dobrotami. Jste rádi, že jste spolu a to je nejdůležitější.

 

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte!
 

Střelec
Užijte si počátek týdne se svými koníčky, kreativní Střelci. Postupně se totiž budete více a více věnovat práci. Díky potměšilému Marsovi se mohou dokonce objevit pocity, že nestíháte a budete podráždění. Dnes je ale ještě čas na veselé radovánky!

 

Kozoroh
Ne všichni jsou nadšení jarem a pomlázkou. Můžete narážet na tvrdohlavost a vzdor některého rodinného příslušníka, podle hvězd se může jednat o vašeho manžela nebo otce. Jejich panovačná rétorika vám nebude ani trochu po chuti. Neberte je vážně!

 

Vodnář
Zatvrzelý Mars a tvrdohlavý Merkur, ti dva už se vás něco natrápili! Ale nebojte se, dlouho už se nezdrží. V polovině týdne jejich mise záškodníků u Vodnářů skončí a vy si zase zhluboka vydýchnete. Obklopte se přírodou a nebudou mít nad vámi šanci.

 

Ryby
Dnes je váš šťastný den! I když je volno, soustřeďte svůj zájem na finanční záležitosti. Strážce peněz, Mars, se totiž snoubí v harmonickém sextilu s rozdávající Venuší a to je v penězích šťastný den se vším všudy. Ale štěstí vás čeká i mimo finance!

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře