Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 5.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 05.06.2017, 08:15 | 05.06.2017, 08:15 | doma.cz

Pondělí, 5.6.2017 podle hvězd.

Beran

A je to konečně tady! Osamělí Berani, těšte se na nový život. Jako blesk z čistého nebe do vás dnes může uhodit láska s velkým L. Na velmi neobvyklém místě nebo za zvláštních okolností se zrodí vztah, který vám může život převrátit vzhůru nohama.

 

Býk

Práce vás dnes baví! Je to nejen tím, že se opravdu podaří vše na co sáhnete, ale také vzbuzujete ve svém okolí příjemnou atmosféru. To se vám pak vrací přívětivostí kolegů a do zaměstnání se těšíte. Navíc máte dobrý pocit z dobře odvedené práce.

 

Blíženci

Dnešní den patří lásce a komunikaci! Setkávání s ostatními lidmi vás naplňuje nejen radostí, ale také novým poznáním a uvědoměním se vlastní důležitosti a ceny. To nejsou nepodstatné detaily, naopak. Navíc vaše milostné šance jsou zmaximalizovány!

 

Rak

Cítíte se od rána nabití energií, sálá z každého vašeho póru. Máte potřebu ji užitečně zužitkovat a tak se vám ani nechce z práce. Na přemíru aktivit si ale dejte pozor! Jste náchylnější k workoholismu, který by vám mohl později narušit psychiku.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!

Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení! 

 

Lev

Dopoledne vás může ovládnout nervozita, která předznamenává změnu ve vašich vztazích, ať už milostných nebo pracovních. Občas může zavládnout nesoulad a drobné komunikační problémy, ale s trpělivostí vše zvládnete na jedničku. Vyhýbejte se konfliktům!

 

Panna

Pracovní problémy vám mohou začít přerůstat přes hlavu a máte tendenci nosit si je domů. To může ve vašich blízkých vyvolávat pocity, že se jim moc nevěnujete. Snažte se soukromí a práci důsledně oddělovat, ať nepřijdete o podporu svých blízkých.

 

Váhy

Nikdo nepochybuje o tom, že svou práci milujete a jste motivování zejména svou užitečností a výkonem. Finanční stránka je však také velice důležitá. Pokud tedy máte pocit, že jste nedostatečně oceňováni, dnes je váš den. Požádejte o zvýšení platu!

 

Štír

Hvězdy vám dodávají tolik odhodlanosti k práci a tak velké nasazení, že vás v zaměstnání jen stěží poznávají. Stáváte se opravdovými inspirátory a tahouny kolektivu. Nadřízení si velmi brzy všimnou vaší nepostradatelnosti a pochvala už je na cestě.

 

TAROT OSOBNOSTI

Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď! 

 

Střelec

Dnes se snažte opravdu soustředit. Pokud si nebudete dávat pozor, můžete velice snadno udělat chybu, kterou budete jen těžko odstraňovat. Důvodem je vaše rozptýlenost do více činností. Kvalitním plánováním si vytvoříte na každou činnost dost času.

 

Kozoroh

Sice se to snažíte přehlížet, ale nervozita pomalu začíná převládat ve vašem vnímání. Domníváte se, že je třeba udělat všechno hned, ale tím se přetěžujete a pokud pracujete jako vedoucí pracovník, přetěžujete své podřízené. To k úspěchu nevede!

 

Vodnář

Jste přeplněni kreativitou a touhou vytvořit něco nového, ale dnes je den na dodělávky a resty! Snažte se dohledat všechny nesplněné sliby nebo nepovedené akce a dotáhněte je do konce. Teprve pak se vám uvolní ruce k nové, a velice úspěšné, tvorbě.

 

Ryby

Akceschopnost, to je vaše heslo pro tento den! Jste přeplnění energií a odhodláním dokončit vše, co si umanete a opravdu vám to půjde. Hvězdy však říkají, že úspěšnější budete ve všem, co nevyžaduje důkladné přemýšlení nebo komunikaci s ostatními.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře