Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pondělí, 12.6.2017 podle hvězd.

Horoskop na pondělí aneb Co říkají hvězdy

Horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Horoskop - 3
aktualizováno 12.06.2017, 00:00 | 12.06.2017, 00:00 | doma.cz

Pondělí, 12.6.2017 podle hvězd.

Beran

Je neuvěřitelné, jak rychle dokážete po víkendu roztočit kola svého výkonu! Kolegům a nadřízeným ale velkou radost neděláte. Nasazujete tím laťku podle nich zbytečně vysoko. Navíc nezapomeňte, že pokud přepálíte start, rychleji se unavíte i vy sami!

 

Býk

Dobře odvedená práce je vaší základní hnací silou v zaměstnání, pracovití Býci! Dnes si ji užijete, protože vám nechybí elán, vitalita ani intelekt. Navíc, máte-li v práci co do činění s krásou, vůní nebo dalšími příjemnostmi, máte svůj skvělý den!

 

Blíženci

Dnes to vypadá na poměrně rušný den! Nejen že budete pořád v pohybu, ale také objevíte něco, co rozhodně musíte mít! Pokud vám to opravdu udělá radost, hvězdy vám nákup povolují. Ale i když si můžete dovolit trochu utrácet, přece jen to nepřehánějte!

 

Rak

Takových rádců vám dnes přijde sdělit svá moudra, milí Ráčci! Všichni si myslí, že nejlépe uděláte, když je budete poslouchat. Ale hvězdy vás varují. Měli byste se hlavně držet svého rozumu a dělat si věci podle sebe. Nenechte si radit od každého.

 

KARMA TAROT

Karty vám odhalí karmický potenciál. Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet teď! 

 

Lev

Ráno jste vystřelili jako ze startovních bloků a do oběda strhnete všechny rekordy. Inspirujete svým nadšením své okolí a váš kolektiv by bez vás nebyl ani zdaleka tak výkonným, jakým je. Komunikace je dnes také vaší silnou zbraní, tak ji použijte!

 

Panna

Hvězdy vašim pracovním aktivitám moc nepřejí, milé Panenky. Jste podrážděnější a nemáte moc chuti do práce. Chvílemi pociťujete skoro něco jako nenávist k činnostem, které vás dříve naplňovaly. Pokud tomu tak opravdu je, zkuste si vzít raději volno.

 

Váhy

Můžete mít dnes trochu bojovnější náladu. Hvězdy totiž vnáší napětí do vašeho pracovního kolektivu a vy pocítíte povinnost bránit nespravedlnost a zastat se slabšího. S vaším komunikačním darem se teď můžete stát dokonce i rytířem na bílém koni!

 

Štír

Akční hrdina! Tak vás dnes vnímají kolegové i nadřízení a sledují váš zápal s obdivem. Jen u některých kolegyň nebo příbuzných ženského pohlaví by mohlo dojít k nepochopení, nesouladu nebo dokonce hádce. Ale jak rychle přijde, tak rychle zase odejde.

 

APLIKACE ZDARMA: MÁ MĚ RÁD - NEMÁ MĚ RÁD?

Trhejte lupeny z kopretiny a zjistěte to hned!

 

Střelec

Začínáte být alergičtí na některé osoby a pociťujete velkou potřebu nezávislosti na svobody. Nejvíce vás svazují vaši nadřízení, ale hvězdy vás nabádají, ať zachováte klid. Není chyba v nich, jen vy teď potřebujete vzlétnout ještě více než jindy.

 

Kozoroh

Vypadá to na zvýšení přítoku penízků na vaše konto! Je to dobrá zpráva a vy si začnete užívat výdobytků své tvrdé práce. Nebojte se udělat si nějakou menší radost. Váš rozpočet to neohrozí, ale vaši psychiku může drobný požitek pozvednout do nebes.

 

Vodnář

Král komunikace - nepřezdívají vám tak v práci? Do každého e-mailu umíte přesně formulovat podstatu zprávy, vaše esemesky jsou malá umělecká díla, na sociální sítě se vám stále hlásí noví přátelé! Využijte dnes své schopnosti pro důležitá jednání.

 

Ryby

Jako buldok se dnes zakousnete do nedodělaných nebo odložených restů. Z práce půjdete s pocitem vítěze a nebudete daleko od pravdy. Svým způsobem zvítězíte dokonce sami nad sebou a svými nedokonalostmi. Hvězdy vás posílí vytrvalostí a trpělivostí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře